Szycie legowisk dla zwierząt, jako pomysł na biznes?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
mamuśka17

Szycie legowisk dla zwierząt, jako pomysł na biznes?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własnym biznesem. I wpadłam na pomysł by szyć legowiska dla psa lub kota. Ogólnie jakiś czas temu sama szukałam takiego posłania i niestety nie było łatwo wybrać. A większość z nich nie była dobrej jakości. Ponieważ umiem szyć to już jakiś czas temu myślałam, by to wykorzystać. Jednak bardzo chętnie poznam opinie na temat tego pomysłu. Czy możecie coś doradzić?
Bażant

Re: Szycie legowisk dla zwierząt, jako pomysł na biznes?

Post autor: Bażant »

Niestety nie wiem jak wychodzi się biznesowo w takiej pracy i na dobrą sprawę nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Ja za to jakiś czas temu czytałem na stronie https://echo24.pl/kiedy-warto-skorzysta ... eelancera/ kiedy faktycznie warto jest skorzystać z usług freelancera.
Przemciu

Re: Szycie legowisk dla zwierząt, jako pomysł na biznes?

Post autor: Przemciu »

Artykuły dla zwierząt dobrze się sprzedają, w naszym kraju większość ludzi ma przecież psa lub kota. Pomysł na biznes związany z ich produkcją wydaje mi się zatem ciekawy. Niemniej jednak może warto byłoby zacząć od drobiazgów żeby wyczuć lokalny rynek. Spójrz np. na takie apaszki dla zwierzaków: https://johndog.pl/produkt/apaszka-swia ... dog-black/ , modne są teraz, na materiał dużo nie wydasz, wkład pracy w uszycie też nie będzie wielki. Możesz też zastanowić się nad wdziankami dla małych piesków.
ODPOWIEDZ