tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:56

tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Post autor: deborah »

Cześć, szukam biura tłumaczeń, które oferuje tłumaczenia przysięgłe niemieckie?
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 108
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Post autor: Wikika »

Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba szukać niczego lokalnie, usługi tłumaczeń spokojnie załatwicie wygodnie online, tak działa wiele biur tłumaczeń. Profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego to na pewno nikt trudny do znalezienia - język niemiecki i angielski są oczywiście bardzo popularne jeżeli chodzi o języki obce.
kętyrm

Re: tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Post autor: kętyrm »

Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za biurem tłumaczeń przysięgłych, które zajmuje się językiem niemieckim to polecam wam zgłosić się do http://alkon24.pl/ Jest to sprawdzone biuro tłumaczeń z usług, którego sam wielokrotnie korzystałem. Biuro to zajmuje się też innymi językami europejskimi.
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Post autor: remiik »

Jakbyście szukali w Białymstoku dobrego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego i angielskiego to sprawdzi wam się Marek Bagiński https://www.prolingua.com.pl/ Mega solidny specjalista, terminowy, jest z nim bardzo dobry kontakt no i z ceną za usługę nie przesadza.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: tłumaczenia przysięgłe niemieckie

Post autor: Bella »

A skoro już mowa o języku niemieckim, to czy kurs niemieckiego on-line, taki, o jakim mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, będzie Waszym zdaniem tak samo skuteczny jak kurs w systemie stacjonarnym? Czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś taki kurs?
ODPOWIEDZ