Tłumaczenia

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Tłumaczenia

Post autor: Pelenita »

Szukacie pomocy przy tłumaczeniach? Z pewnością takie firmy jak http://www.verbo.com.pl powinny świetnie się sprawdzić do takich zadań:) W tym miejscu będziecie mogli liczyć na tłumaczenia dla klienta indywidualnego, także i biznesowego z bardzo różnych zakresów.
Awatar użytkownika
Karima84
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:02

Re: Tłumaczenia

Post autor: Karima84 »

A co powiecie na ofertę Pani Danuty z tlumaczka-przysiegla.pl? Wykonuje tłumaczenia dokumentów samochodowych i inne. Specjalizuje się w przekładzie z języka angielskiego i rosyjskiego. Co ważne, stosuje odpowiednią terminologię, więc jej tłumaczenia są w 100% dokładne. Spokojnie można też powiedzieć, że są wysokiej jakości, a mimo to cena nie jest wygórowana. Dajcie znać, czy korzystaliście już z jej usług!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Tłumaczenia

Post autor: Eliza111 »

Ja chciałabym wam polecić tłumaczenia pisemne to biuro działa w Internecie i z nimi można załatwić wszystko szybko i wygodnie. Zobaczcie na stronę tam macie wszystkie informacje dotyczące firmy ich oferta oraz cennik. Polecam ich najmocniej ja jestem zadowolona z ich usług.
łipka

Re: Tłumaczenia

Post autor: łipka »

Jak chodzi o tłumaczenia to z pewnością powinnaś zainteresowac się stroną jaką jest https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne Ja mam do przetłumaczenia historie horoby mojej mamy z którą przyjechała z Anglii. Musi kontynuowac swoje leczenie i musimy przetłumaczyc dokumentacje aby lekarze nie popełnili żadnego błędu.
bażant

Re: Tłumaczenia

Post autor: bażant »

A czym dokladnie zajmuje sie ta firma? Nie wszystkie firmy tlumacza kazde dokumenty, niektore maja tylko dokumenty prawnicze, inne dokumenty samochodowe a inne jeszcze jakies tam. Ja szukalam firmy ktora przetlumaczy mi dokuemnt yswiezo sprowadzonego auta jeszcze nie zarejestrowanego w Polsce, tak trafilam do https://www.duplikatydowodow.pl/
kiżycki

Re: Tłumaczenia

Post autor: kiżycki »

W zakresie tłumaczeń polsko-niemieckich korzystamy z pomocy bardzo fajnej tłumaczki przysięgłej pani Małgorzaty Łukasiak-Zięby z Wałbrzycha. Stale z nią współpracujemy i jesteśmy w pełni zadowoleni z jej usług, tłumaczenia wykonuje solidnie i terminowo, świetnie sobie radzi nawet z tłumaczeniami specjalistycznymi. Podrzucam namiar na tę tłumaczkę https://tlumaczniemieckiwalbrzych.pl/tlumaczenia Na bank będziecie z jej usług zadowoleni, tym bardziej że stawki także ma rozsądne.
ODPOWIEDZ