upadłość konsumencka

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Dominikż

upadłość konsumencka

Post autor: Dominikż »

Cześć. Wziąłem kiedyś dosyć duży kredyt na firmę, niestety nie mam funduszy by go spłacać. Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką, lecz nie wiem czy mam jakieś szanse. Polecicie mi jakaś dobrą firmę?
myślowe

Re: upadłość konsumencka

Post autor: myślowe »

Ja bym zaufała tej kancelarii https://kancelarialexa.pl/ , maja kilka filii, znajdź blisko siebie i podpytaj w swojej sprawie. Mają doświadczenie, sposoby na oddłużenie i chronią przy tym majątek klienta
Dominikż

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Dominikż »

Znalazłem do tej pory https://www.i-kancelaria.pl/klient-indy ... ankructwo/ według mnie jest to strzał w 10!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Eliza111 »

Co to jest upadłość konsumencka i komu przysługuje dowiecie się czytając informacje dostępne na stronie upadłość konsumencka możecie tutaj także kontaktować się ze specjalistami którzy udzielą wam w tym temacie rady.
RadusieczęK02

Re: upadłość konsumencka

Post autor: RadusieczęK02 »

A na czym konkretnie polega ta upadłość konsumencka? Słyszę o tym już któryś raz z kolei i w sumie dalej nie wiem jak to konkretnie działa.
Bartuś

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Bartuś »

Sprawdzałeś, czy masz szanse na oddłużenie? Jeśli nie, to koniecznie złóż darmową analizę, kancelarii https://www.eurolege.pl/, która zajmuje się, między innymi; obroną w sądach, obroną w egzekucji, pomocą frankowiczą, odzyskiwaniem pieniędzy od komornika. Tobie może się wydawać, że już nie da się zrobić, ale może możesz się mylić, dlatego warto zaciągnąć rady profesjonalistów.
fytuśka

Re: upadłość konsumencka

Post autor: fytuśka »

Obecnie żyjemy w bardzo trudnych czasach i wiele osób zmaga się z problemami finansowymi. to się tyczy zarówno osób prywatnych jak i firm. Jeśli szukacie kancelarii, która ma doświadczenie w tej sprawie i jest w stanie skutecznie pomóc to warto zgłosić się do https://upadlosci-kancelaria.pl/oddluzenie/. Rozbudowana oferta, profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.
Przemysław

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Przemysław »

Dominikż pisze: ↑21 paź 2020, 17:44 Cześć. Wziąłem kiedyś dosyć duży kredyt na firmę, niestety nie mam funduszy by go spłacać. Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką, lecz nie wiem czy mam jakieś szanse. Polecicie mi jakaś dobrą firmę?
Też przez to przechodziłem. Polecić ci mogę adwokata Pawła Marchewkę - https://www.adwokatmarchewka.pl/, który pomógł mi w mojej sprawie. Bardzo duża wiedza z zakresu upadłości konsumenckiej i doświadczenie.
ODPOWIEDZ