Urządzenia przemysłowe?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Jacekś17

Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć jakie urządzenia warto zainwestować w przemyśle? Na https://www.filmat.eu/oferta/transporte ... aszyn.html jest dość duży wybór urządzeń do pakowania. Wiem, że zakup to duża inwestycja, dlatego zależy mi na tym by była ona przemyślana. Czy ktoś z Państwa z takich właśnie urządzeń korzysta i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Pelenita »

Nie jest to takie proste i oczywiste w każdej firmie. Różne firmy potrzebują różnych rozwiązań, urządzeń i profesjonalnych maszyn. To wy najlepiej powinniście wiedzieć co może ułatwić wam codzienną pracę. Sprawdźcie sobie tak może i propozycje od https://gizo.pl/maszyny/rampy-uniwersalne/sprzedaz/ W tej firmie oferują bardzo duży wybór maszyn zarówno z możliwością zakupu, a także i na wynajem. Ja znalazłam tu rampy uniwersalne, ale proponują również widlaki, podnośniki, maszyny budowlane.
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Mikmak »

W sprawie doradztwa, sprzedaży, serwisu, części zamiennych i szkoleń odnośnie maszyn sterowanych do celów produkcyjnych i narzędziowych to skierujcie się do warszawskiej firmy Galika http://www.galika.pl/oferta,5701 Kupicie tam m.in. tokarki uniwersalne i automaty tokarskie, frezarki i centra frezarskie, maszyny transferowe, automaty obrotowotaktujące, obrabiarki do łuszczenia gwintów/profili ślimakowych, do rowków klinowych / dłutownice CNC czy piece przemysłowe do obróbki cieplno-chemicznej. U nich możecie liczyć na wysoką jakość, ceny nie wzięte z kosmosu i dobre podejście do klienta.
Łokęę

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Łokęę »

Właśnie ta firma https://www.matusewicz.pl/ zdecydowanie jest liderem jeżeli chodzi o produkcję maszyn, które mają służyć galwanizacji. To dość specyficzna branża, dlatego bez dwóch zdań trzeba wybrać dostawcę, który ogarnie temat od A do Z, będzie mógł dostarczyć sprzęt w umówionym terminie, podłączyć i przeszkolić załogę
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: gizwald »

W wielu branżach problemem dla pracowników jest wdychanie pyłów. Żeby ustrzec się przed skutkami przewlekłego wdychania pyłów warto by firma zainwestowała w wysokiej jakości zamiatarki przemysłowe i automaty zamiatająco-myjące. Takie solidne, skuteczne urządzenia kupicie w warszawskiej firmie Poolmar https://www.poolmar.pl/blog/pylica-pluc ... ia-chronic To specjaliści w zakresie odkurzania przemysłowego. Znajdziecie nich szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych, myjek samojezdnych, szorowarek i innych maszyn do sprzątania a także profesjonalnych środków do czyszczenia. Warto zrobić u nich zakupy, bo ich sprzęt jest funkcjonalny, niezawodny i prosty w obsłudze a kupicie go u nich w zdecydowanie rozsądnych cenach.
czosnekwrgł

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: czosnekwrgł »

Specjalistyczne maszyny i urządzenia zapewnili nam https://www.projekt.stargard.pl/oferta i to w jakiej jakości! Zrealizowane pod czujnym okiem specjalistów, staramy się jak najczęściej wykorzystywać w naszych pracach. I to faktycznie ma sens! Jakość maszyn robi wrażenie już na pierwszy rzut oka
Jurgiś_08

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Jurgiś_08 »

Urządzenia przemysłowe wymagają silnego, stałego zasilania, dzięki któremu będą pracować nieprzerwanie i wydajnie. W tej kwestii najlepiej zgłosić się do firmy Westerberg z Jaworzna: https://westerberg.pl/produkty/akumulatory-przemyslowe/ u której można znaleźć baterie przemysłowe (litowe i alkaiczne), akumulatory, kondensatory hybrydowe oraz całe pakiety zasilania. Firma zajmuje się projektowaniem systemów zasilających pod konkretne wymagania i specyfikę danego miejsca, dzięki czemu są one lepiej dobrane i efektywniejsze. Polecam się do nich zgłosić, żeby mieć pewność, że wszystko będzie działać, jak należy.
Królczyk

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: Królczyk »

Jacekś17 pisze: ↑16 mar 2021, 15:10 Czy możecie podpowiedzieć jakie urządzenia warto zainwestować w przemyśle?
Wybór wśród producentów urządzeń przemysłowych jest duży. Nie dziwię się, że można mieć problemy z wyborem. My korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu. Przed zakupem zawsze robię rozeznanie. Zajmuje to sporo czasu, ale później jestem pewny dobrego zakupu. Mogę ci polecić taśmy transportowe od firmy Porkon http://www.porkon.pl/. Mają także serwis 24h na dobę. Nie powiem jak działa, bo jeszcze nie musieliśmy korzystać.
maurt

Re: Urządzenia przemysłowe?

Post autor: maurt »

Również mieliśmy problem z pyłami i dlatego zaopatrzyliśmy się w dobre urządzenia odpylające. Znaleźliśmy je w ofercie producenta Klimawent S.A https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... odpylacze/ z Gdyni. Było z czego wybierać, bo maszyn filtrowentylacyjnych mają sporo, różnego rodzaju, w ostatecznym wyborze pomogli nam ich pracownicy, którzy doskonale znają się na oferowanym przez nich sprzęcie. Zakup jak najhardziej udany, urządzenia działają niezawodnie, firma jest godna polecenia.
ODPOWIEDZ