Uzależnienie od alkoholu

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Józefa

Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Józefa »

Martwię się o swoją ciocię. Odkąd zwolniono ją z pracy, coraz częściej sięga po alkohol. Wujek zagroził jej, że jak nie przestanie, to zażąda rozwodu. Chciałabym jej jakoś pomóc. Myślicie, że zaszycie alkoholowe będzie dobrym pomysłem i szybko przyniesie efekty?
michaś87

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: michaś87 »

Alkohol zdecydowanie potrafi zepsuć życie. Nie tylko samej osobie uzależnionej, ale także jej bliskich. Warto podjąć radykalne kroki i wziąć sprawę w swoje ręce. Jako jedną z form leczenia warto rozważyć wszycie esperalu w Starogardzie Gdańskim. Metoda ta jest polecana przez wiele osób. Zanim jednak zdecydujecie się na leczenie, polecam poczytać opinie o danym ośrodku.
Awatar użytkownika
Bajlanda
Posty: 28
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:21

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Bajlanda »

Ja myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby aby Twoja ciocia zgłosiła się na leczenie do prywatnego ośrodka terapii uzależnień Nefo. Panują tak doskonałe warunki dla osób w nałogu i podopieczni wyjątkowo szybko dochodzą do siebie. To zasługa zaangażowanego personelu i ich autorskiej terapii.
Błażej

Re: Uzależnienie od alkoholu

Post autor: Błażej »

Dobrze, że starasz się pomóc cioci i szukasz różnych rozwiązań. Warto pamiętać, że po długim okresie picia alkoholu, w organizmie gromadzi się wiele toksyn. Zanim namówisz ciocie na leczenie, spróbuj przekonać ją uprzednio do odtrucia alkoholowego. Tutaj możesz poczytać o tym więcej https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... azowiecki/. Lekarze zalecają aby przed terapią czy też zaszyciem oczyścić organizm, aby w ten sposób poprawił się też stan fizyczny pacjenta. Wiele gabinetów świadczy możliwość przeprowadzenia nawet w domu pacjenta.
ODPOWIEDZ