Wąż do szamba

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 94
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:10

Wąż do szamba

Post autor: Elonor »

Jakiego rodzaju wąż powinnam kupić do szamba. Na pewno powinien odznaczać się dużą wytrzymałością materiału, z którego został wykonany. Wolałabym się jednak zapytać o szczegóły jakiegoś fachowca. Chyba że ktoś z Was zna się na tym i mi pomoże zanim kupię kota w worku :)
Awatar użytkownika
Belzubi
Posty: 44
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:09

Re: Wąż do szamba

Post autor: Belzubi »

Trochę się na tym znam, ponieważ prowadzę wspólnie z bratem firmę i ostatnio też potrzebowaliśmy zakupić taki wąż do szamba. Przede wszystkim powinien być odporny na chemikalia i gładki w środku co powoduje, sprawniejszy transport substancji i większą wydajność. Poza tym więcej informacji uzyskasz u tego producenta https://www.kuma.pl/kategoria/weze-do-cieczy . Mają bardzo bogaty tego typu asortyment i jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Wąż do szamba

Post autor: Eliza111 »

Gdyby ktoś poszukiwał firmy która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą węży technicznych foli poliestrowych otuliny pcv. Zobaczcie na okladziny-na-rolki.php poczytajcie ch ofertę i kontaktujcie się z nimi jeśli coś będzie co wam odpowiada. Polecam.
strzał

Re: Wąż do szamba

Post autor: strzał »

Elonor pisze: ↑20 lut 2019, 16:02 Jakiego rodzaju wąż powinnam kupić do szamba. Na pewno powinien odznaczać się dużą wytrzymałością materiału, z którego został wykonany. Wolałabym się jednak zapytać o szczegóły jakiegoś fachowca. Chyba że ktoś z Was zna się na tym i mi pomoże zanim kupię kota w worku :)
No powiem Ci, pytanie trafione w 10.
Aż sobie z ciekawości zajrzałem na https://www.midatech.pl/ gdzie mają węże o specjalistycznej budowie, do wielu różnych zastosowań. I aktualnie z węży do szamba mają 1 model. Jest on zrobiony z PVC, posiada dodatkowe, spiralowe wzmocnienie, a zakres temperatury pracy wynosi od -25 do +55 stopni Celsjusza. Krótki opis
Wąż elastyczny ssawno-tłoczny do cieczy w systemach nawadniania, kanalizacyjnych i szambach.
jest pozbawiony parametrów, ale te z tabelki chyba wystarczą?
ODPOWIEDZ