Wieczór panieński

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Wieczór panieński

Post autor: wiki22 »

Planuję wieczór panieński dla siostry. Chcę jej zrobić niespodziankę i zamówić tancerzy erotycznych. Tu http://www.magicboys.pl/ znalazłam nawet profesjonalnych tancerzy, z doświadczeniem. Myślę, że tancerze jej się spodobają. Co jeszcze mogę jej zaproponować?
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Wieczór panieński

Post autor: Bella »

A gdzie zaopatrujecie się w dekoracje na panieński? Ja ostatnio widziałam spory wybór takich ozdób na stronie http://happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski. Moim zdaniem warto się tam rozejrzeć ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:16

Re: Wieczór panieński

Post autor: anulka30 »

Wieczór panieński to fajna zabawa i nie zapomniany wieczór, warto dobrze go zorganizować. Wiele wskazówek na pewno znajdziecie na https://pannaikawaler.pl/content/17-naj ... -panienski . Czasem taki wieczór jest wspominany do końca swoich dni, więc warto.
Śnieżka

Re: Wieczór panieński

Post autor: Śnieżka »

Sama nie miałam wieczoru panieńskiego. Dlatego chciałabym by moja siostra zapamiętała ten dzień na całe życie. Planuję skorzystać z oferty hotelu https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ . Taki relaksujący wieczór w SPA, kobiety, wino i śpiew. Mam nadzieję, że spodoba się mojej młodszej siostrzyczce.
Mośka

Re: Wieczór panieński

Post autor: Mośka »

Ja widziałam fajne propozycje na zabawy na wieczór panieński na stronie gdzie macie też dostępny organizatora na takie przyjęcie. Wesele to duże przedsięwzięcie. Musi być idealne więc przydają się takie pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 247
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Wieczór panieński

Post autor: hellomyfriend »

Jeżeli masz zadanie zorganizowania imprezy dla koleżanek, warto rozważyć dodatkowe elementy, takie jak striptizer. Firma https://www.tancerzerotyczny.pl/ oferuje tego typu usługi. Skontaktuj się z nimi, aby zdobyć więcej informacji.
mlodaduchem

Re: Wieczór panieński

Post autor: mlodaduchem »

Czy kiedykolwiek rezerwowaliście taniec erotyczny. Osobiście interesuję się striptizem męskim i znalazłam fascynującą ofertę na stronie https://striptizmeski.pl/. Planuję zorganizować wieczór panieński dla mojej przyjaciółki i uważam, że taka atrakcja może stanowić ciekawe urozmaicenie. Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat, bo trochę się wstydzę organizować striptiz męski.
ODPOWIEDZ