Wolny czas

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Wolny czas

Post autor: guster »

Zawsze jak mam chwilę wolnego to siedzę sobie i czytam książki, to bardzo mnie odpręża. Jeśli wy także lubicie czytać różne gatunki książek, to ja od siebie zachęcam do zakupu "Złoty podział" Rybskiego Wiesława. Dla mnie ten kryminał jest jednym z najlepszych i na pewno przeczytam go jeszcze raz.
główna

Re: Wolny czas

Post autor: główna »

Z nadmiarem czasu wolnego często nie radzą sobie osoby starsze. Bardzo się nudzą pozostawione same sobie. W Niemczech dla takich osób wynajmuje się opiekunkę dla starszych osób. One dostosowując zajęcia do możliwości zajmują im czas na różne sposoby. Ciekawe informacje na temat aktywizacji seniora znaleźć można na przykład tutaj https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ .
ŁukaszJ

Re: Wolny czas

Post autor: ŁukaszJ »

Jak mam wolny czas w końcu dla siebie to oglądam filmy i seriale nowości oraz te starsze. Mam wykupione konta hbo go oraz premium netflix które wykupłem w jednym miejscu tu https://premium.ihuh.pl/pl/ . A że jestem kinomaniakiem więc uwielbim oglądać filmy i seriale całymi nocami.
taigęr7312

Re: Wolny czas

Post autor: taigęr7312 »

Obecnie mam dość sporo wolnego czasu więc na pewno poćwiczę i po odpoczywam. Zrobiłem sobie nawet listę filmów które obejrzę w tym czasie. Filmy i seriale oglądam za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/ mają tam duży wybór co sprawia że się nie nudzę. Obejrzę również 3 sezon domu z papieru oraz dokończę stranger things.
ODPOWIEDZ