Wózek głęboko spacerowy

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Gizela_94
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:20

Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Gizela_94 »

Cześć, jak w temacie, szukam głęboko spacerowego wózka 3 w 1 - musi być wytrzymały i koniecznie klasyczny design, najlepiej ciemny.
Awatar użytkownika
Faustyna
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 5:25

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Faustyna »

Cybex ma genialne wózki :) Ja mam Cybex Priam 2.0 - polecam


Obrazek
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 64
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:02

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: andromeda »

całkiem spoko wygląda, właśnie szukam wózka
Awatar użytkownika
stella
Posty: 56
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: stella »

No nie wiem, ja wolałam jednak x-landera bo sprawia wrażenie bardziej solidnego a potrzebuję wózka który sprawdzi mi się zarówno na wsi jak i w mieście. Spójrz na ten wózek, jak dla mnie jest dużo lepszy.
Obrazek
flynna

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: flynna »

Na pewno musisz zwrócić uwagę na to czy ma atesty, wózek sama zamówiłam sobie online od -xlandera. Fajnie że teraz można zamówić go w sieci i wypróbować w domu bo to bezpieczniejsze dla kobiet spodziewających się dziecka, nie musimy już się narażać chodząc po sklepach w zaawansowanej ciąży
Jadźka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Jadźka »

Poza takim wózkiem warto zakupić odpowiednie ubranka. Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)
Awatar użytkownika
matczak
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:07

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: matczak »

Też z tego sklepu korzystałem :) ale zacznij od wózka bo wiele zależy od tego ile przeznaczasz pieniędzy na wózek ale wcale nie musisz kupować jakiegoś drogiego, ja mam x-landera i cieszę się że go kupiłam, łatwo się nim manewruje i jest bardzo praktyczny
Awatar użytkownika
matczak
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:07

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: matczak »

:)
Balsammchów

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Balsammchów »

A jaki wózek 3 w 1 tak do 1600 zł możecie mi polecić? Szukam wózka wielofunkcyjnego takiego żeby był i jako głęboki i później jako specerówka i oczywiście z fotelkiem do auta. Polecicie jakieś sprawdzone przez Was modele?
pyśka

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: pyśka »

Jeśli nadal szukasz wózka polecam Riko Basic Pastel. Masz tam szeroką gondolę i wysoką spacerówkę. Dziecku na pewno będzie wygodnie. Ty też nie będziesz się męczyć na spacerach bo wózek świetnie się prowadzi dzięki dużym kołom i amortyzatorom.
Honoraća

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Honoraća »

Najlepsze wózki jakie widziałam były na sklepie - https://www.3kiwi.pl/ Moim zdaniem najlepsze są 3w1.
dzeńk

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: dzeńk »

Uuuu, widzę, że ktoś tu się zna na rzeczy, że operuje terminologią, hahaha :). Sama też kupiłam taki wózeczek, wielofunkcyjny, od Coletto, mam model Craft, czyli klasyka sama w sobie. Obecnie faktycznie korzystam z niego jako spacerówki i tak sprawdza mi się równie dobrze, co wcześniej. To jest wytrzymały, solidny wózek, ma te amortyzatory, jest miękki i wygodny w środku, jest też wentylacja, więc latem synek miał tam odpowiednie warunki, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
stalowa
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:53

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: stalowa »

Ja kupiłam x-landera 2w1, a w zasadzie zamówiłam go do domu żeby go wypróbować za darmo ale już został bo okazał się świetnym wózkiem, nie lubię kupować w ciemno więc ucieszyła mnie taka możliwość. A wózek na żywo zrobił na mnie jeszcze lepsze wrażenie niż na fotkach i filmikach
Łucja521

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Łucja521 »

Wydaje mi się, że Riko Side spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów, a przy tym jest w rozsądnej cenie, więc warto zdecydować się na niego. Na pewno i Ty będziesz z niego zadowolona, bo wózek sprawdza się rewelacyjnie w każdych warunkach.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2020, 18:40

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Pepi983 »

Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych i tego czego konkretnie oczekujesz od wózka. Ja kupiłam wózek Riko basic, bo kosztuje zaledwie tysiąc, a jest solidny i spokojnie starcza do końca wózkowania. Bardzo dobrze radzi sobie w każdym terenie więc jestem naprawdę z niego zadowolona.
kaśka123

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: kaśka123 »

Ja zdecydowałam się na minimalizm - EasyGO Minima Plus. Na miejskich terenach świetnie sobie radzi, córka lubi w nim jeździć, więc ostatecznie stwierdzam, że zakup był udany. Dużym plusem wózka jest to, że kosztował niedużo a jednak jest też bardzo wytrzymały.
guteś

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: guteś »

Jeśli chodzi o wózki bliźniacze, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... iacze.html . Można tam zrobić kompleksowe i przede wszystkim bezpieczne zakupy. Mają tam również w ofercie inne wózki. Na pewno uda wam się tam znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
Ola22

Re: Wózek głęboko spacerowy

Post autor: Ola22 »

Ostatnio moją uwagę przyciągnął Cavoe Moi+, który jest odnowioną wersją wózka Moi. Temu naprawdę niczego nie brakuje - ma amortyzowane koła i zapewnia dziecku dużo wygody i oczywiście bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ