Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Brołek

Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Post autor: Brołek »

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jak odpowiednio zabrać się za wybór wózków widłowych i platform transportowych. Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzięczny za podpowiedzi i mam nadzieję że trochę podpowiedzi jednak nam się tutaj pojawi. Pozdrawiam i liczę na konkretne informacje!
Filoś

Re: Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Post autor: Filoś »

Ja jeśli chodzi o Kraków i okolice to polecam firmę Lemarpol, gdzie masz wybór odpowiedniego sprzętu magazynowego. Przede wszystkim w ich przypadku będziecie mogli liczyć na rozbudowaną ofertę wózków, platform, czy podnośników zarówno nowych i używanych. Także z opcją wynajmu i serwisami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi.
Rozoń

Re: Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Post autor: Rozoń »

Także wydaje mi się, że akurat firma Lemarpol jest odpowiednim wyborem. Nigdy nie mieliśmy problemów z kontaktem w przypadku obsługi sprzedażowej, jak i serwisowej. Do tego również licząc na terminowy i dokładny serwis z możliwością zakupu części zamiennych bezpośrednio u nich i opcji wynajmu sprzętu długi i krótkoterminowego. Wynajmujemy od kilku miesięcy już u nich trzy dodatkowe wózki widłowe i nie było z nimi ani jednego problemu.
Brołek

Re: Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Post autor: Brołek »

Rozoń pisze: ↑14 paź 2021, 11:00 Także wydaje mi się, że akurat firma Lemarpol jest odpowiednim wyborem. Nigdy nie mieliśmy problemów z kontaktem w przypadku obsługi sprzedażowej, jak i serwisowej. Do tego również licząc na terminowy i dokładny serwis z możliwością zakupu części zamiennych bezpośrednio u nich i opcji wynajmu sprzętu długi i krótkoterminowego. Wynajmujemy od kilku miesięcy już u nich trzy dodatkowe wózki widłowe i nie było z nimi ani jednego problemu.
Dobry temat i konkretne wskazówki, mam nadzieję że w takim razie uda mi się znaleźć odpowiednie rozwiązania dla naszej firmy.
ArekMos

Re: Wózki widłowe oraz platformy transportowe - Kraków

Post autor: ArekMos »

Rozoń pisze: ↑14 paź 2021, 11:00 Także wydaje mi się, że akurat firma Lemarpol jest odpowiednim wyborem. Nigdy nie mieliśmy problemów z kontaktem w przypadku obsługi sprzedażowej, jak i serwisowej. Do tego również licząc na terminowy i dokładny serwis z możliwością zakupu części zamiennych bezpośrednio u nich i opcji wynajmu sprzętu długi i krótkoterminowego. Wynajmujemy od kilku miesięcy już u nich trzy dodatkowe wózki widłowe i nie było z nimi ani jednego problemu.
Dlatego jeżeli jednak szukacie profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego sprzętu do swojego magazynu, obsługi i dobrze działającego serwisu to raczej radziłbym Wam poświęcić więcej uwagi właśnie na Lemarpol. Poza tym słuchając ich porad jeszcze nigdy źle na tym nie wyszedłem.
ODPOWIEDZ