Wydobycie kruszywa

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
AmberO
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:16

Wydobycie kruszywa

Post autor: AmberO »

Szukam firmy, która zajmuje się wydobyciem kruszywa. Kupiłbym spore ilości nieobrobionego, tego typu materiału. Myślałem nad Grupa PBI, bo podobno to najlepsi specjaliści w tej branży. Też tak uważacie? Znalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat na innych forach. Dlatego chyba warto im zaufać.
Jestem na kompletnym chemicznym, fizycznym i emocjonalnym haju.
Awatar użytkownika
KenAdams
Posty: 169
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:40

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: KenAdams »

Podłączam się do tematu, bo sama nie mam rozeznania.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: Malewicz »

Jeśli o to chodzi to sprawdźcie sobie firmę https://www.pwstachyra.pl/kopalnia-piachu-lublin z Lublina. Mają swoja kopalnię, wydobywają piasek, pospółkę, żwir i kruszywo. Ceny mają dobre i szybko realizują zamówienia.
Awatar użytkownika
yogi
Posty: 58
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:22

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: yogi »

Hejka. Także przekonałam się na sobie, że nie w każdym mieście znajdziemy taką firmę, która zajmuje się chociażby sprzedażą i transportem kruszywa czy nawet w razie potrzeby demontażem konstrukcji metalowych. A że mamy dość sporo takich rzeczy do ogarnięcia to od jakiegoś czasu szukamy takiej właśnie firmy. I tak udało nam się zdobyć namiary na tę firmę http://kamm.pl/ która to świadczy tego typu usługi. Także bez problemu ogarnęli nam nasz temat
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: nartin »

Jeżeli zajmujecie się wydobywaniem kruszyw to musicie też nawiązać współpracę z firmą, która będzie zajmowała się ich transportowaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://martrans-dg.pl/ Oni działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: morgan »

Jeżeli prowadzicie własne kopalnie kruszyw to polecam wam nawiązać współpracę z https://www.barg.pl/ Firma ta zajmuje się między innymi kontrolami procesów produkcji w kopalniach kruszyw oraz przeprowadzaniem badań budowlanych. Warto skorzystać z ich usług.
ghhjhł

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: ghhjhł »

Wydobywanie kruszywa od dawna staram się powierzać zaufanym specjalistom. Dlatego współpracę z ekipę https://www.ekoprod.pl/ mogę uznać za udaną. Dostarczają nam materiałów z hałdy w Bytomiu.
retór

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: retór »

Przed rozpoczęcie wydobycia powinniście wykonać badania gruntu. W tym celu polecam wam zgłosić się do firmy http://www.baars.pl/pl Oni zajmują się wykonywaniem badań specjalistycznych gruntów i są w tym bardzo dobrzy.
Władek1978

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: Władek1978 »

Możesz także skontaktować się z przedstawicielem firmy https://www.emiston.pl/oferta/sprzedaz-kruszyw. Zajmują się profesjonalną sprzedażą kruszyw. Ja zamówiłem stamtąd piasek, żwir, pospółkę i mączkę pod kostkę. Oferują konkurencyjne warunki współpracy oraz szybką realizację zleceń.
Biżon

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: Biżon »

Ja mam namiary na producenta kruszyw ze Śląska. Firma nazywa się HALDEX S.A https://www.haldex.com.pl/sprzedaz/kruszywa Kruszywa są wysokiej jakości i w wielu rodzajach. Zresztą również firma oferuje węgiel, tłuczeń, a nawet panele fotowoltaiczne. Ofertę mają więc przeogromną, a ceny bardzo dobre. Szczerze mogę ich polecić.
chociaż

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: chociaż »

retór pisze: ↑22 sty 2021, 10:55 Przed rozpoczęcie wydobycia powinniście wykonać badania gruntu. W tym celu polecam wam zgłosić się do firmy http://www.baars.pl/pl Oni zajmują się wykonywaniem badań specjalistycznych gruntów i są w tym bardzo dobrzy.
Zgadzam się - badanie gruntu jest bardzo ważne, a często się o nim zapomina. Takie badanie pozwala na sprawdzenie zgodności materiałów z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa. Polecam skontaktować się z firmą badawczą Greenlab Polska: https://www.greenlabpolska.pl/oferta/ba ... -i-kruszyw która specjalizuje się w przeprowadzaniu analiz gruntów, betonu i nawierzchni, więc można mieć pewność, że zrobią to precyzyjnie i wyniki będą wiarygodne.
tyrełko

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: tyrełko »

Ja często kupuję kruszywa, jak i węgiel wprost u producenta, bo oba materiały są wysokiej jakości. Biorę je od firmy HALDEX https://www.haldex.com.pl/sprzedaz/kruszywa Nigdy jego waga nie jest oszukana, a ceny są bardzo dobre. Muszę dodać, iż firma dodatkowo zakłada panele fotowoltaiczne. Naprawdę firma jest mega profesjonalna. Polecam wam.
Orinokoś

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: Orinokoś »

Ja akurat mam skład opału i kruszywa. Świetnym rozwiązaniem jest waga samochodowa, która mierzy masę z bardzo dużą dokładnością i jest niezawodna. Zakupiłem ją wraz z usługą montażu u profesjonalnej firmy TAMTRON POLSKA https://www.tamtrongroup.com/pl/product ... lex-1000p/ Firma okazała się terminowa i prace wykonała bardzo solidnie w dobrych pieniądzach. Przedsiębiorstwo ma w ofercie wagi przemysłowe każdego rodzaju, więc je polecam.
borimirxki

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: borimirxki »

Mam firmę budowlaną i metodą prób i błędów przekonałem się skąd brać najlepiej kruszywa. Doszedłem do wniosku i od długiego czasu materiały zakupuję w Kopalni Kruszywa Naturalnego SIERSZEW, która mieści się w Żarkowie https://www.zwirowniasierszew.pl/oferta Posiada w swojej ofercie żwir średni gruby, piach, ziemię z nasypu oraz usługi transportowe. Dają na wszystko dobre ceny, nie oszukują na wadze, a realizacja zamówienia jest bardzo szybka, więc spokojnie wam polecam tę kopalnię.
małgośka

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: małgośka »

A co powiecie na grunt zanieczyszczony ? Właśnie z tego co słyszałam to firma świadczy usługi faktycznie na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo też zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 154
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: Gabar »

Obecnie wiele się mówi o węglu i jego przyszłości, a jak widać, nadal się go wydobywa. Tu można przeczytać więcej o węglu kamiennym: https://informacjekoszalin.pl/202307275 ... -w-piecach i tym, skąd się on w ogóle wziął i jak powstał. Chyba nie każdy o tym przecież wie.
zesu

Re: Wydobycie kruszywa

Post autor: zesu »

Wiesz co, słyszałam, ze firma https://rastar2.pl/ specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji wysokiej jakości węgla, oferując szeroki asortyment produktów dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Dzięki zaawansowanemu zapleczu logistycznemu oraz profesjonalnemu podejściu, Rastar2 zapewnia terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny. Dodatkowo, firma dba o wysokie standardy obsługi, co przekłada się na zadowolenie i lojalność klientów korzystających z jej usług.
ODPOWIEDZ