Wymiarowy blat

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
jaśniepani

Wymiarowy blat

Post autor: jaśniepani »

Słuchajcie potrzebuję dobrej firmy, która robi ładne i dobre cenowo blaty pod wymiar. Najlepiej granitowe, ale mogą być także z kwarcu. Liczy się trwałość. Dajcie znać.
jaśniepani

Re: Wymiarowy blat

Post autor: jaśniepani »

jaśniepani pisze: ↑28 paź 2020, 19:09 Słuchajcie potrzebuję dobrej firmy, która robi ładne i dobre cenowo blaty pod wymiar. Najlepiej granitowe, ale mogą być także z kwarcu. Liczy się trwałość https://bizhub24.pl/forum/. Dajcie znać.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Wymiarowy blat

Post autor: nartin »

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która wykonuje blaty kamienne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z firmą http://poznan.onyxmarmury.pl/ Oni wykonują solidne i dobrze się prezentujące blaty i wykończenia z kamienia.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 40
Rejestracja: 31 lip 2020, 18:40

Re: Wymiarowy blat

Post autor: Pepi983 »

Zawsze szukając artykułów do kuchni trzeba rozglądać się za produktami dobrymi jakościowo, które będą wytrzymałe. Tak samo jest w przypadku blatów. Najlepsze blaty kuchenne białystok ma w ofercie Rogowski - kamieniarstwo, więc polecam Ci się jej lepiej przyjrzeć.
doliśka

Re: Wymiarowy blat

Post autor: doliśka »

Na pewno ciekawym i praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się blaty granitowe. Sprawdzaliście już taką opcję? Jeśli nie, to warto na spokojnie rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć taki blat, który faktycznie spełni wszelkie wasze oczekiwania. Wiadomo, że każdy ma inny gust i inne wymagania.
ODPOWIEDZ