Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Misiek74

Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Post autor: Misiek74 »

Mija już kilka miesięcy odkąd mój tata zmarł, a moje rodzeństwo nie chce wypłacić mi zachowku od spadku, który ewidentnie mi się należy. Może jesteście w stanie polecić dobrego prawnika, który specjalizuje się w takich sprawach? Ja po prostu nie mam już sił na walkę z nimi.
Elunia37

Re: Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Post autor: Elunia37 »

Na terenie Trójmiasta funkcjonuje bardzo fajny mecenas - Michał Mindykowski. Jego kancelarię można znaleźć dokładnie w Gdańsku. Sprawy rodzinne - rozwody i spadki są jego specjalnością i jest w tym naprawdę bardzo dobry i taktowny.
Dekiel93

Re: Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Post autor: Dekiel93 »

Nie rozumiem jakim cudem dzieją się takie sytuacje. Jeszcze w tak bliskiej rodzinie. To bardzo przykre, ale nie dziwię się, że walczysz o swoje. Polecam Ci skontaktować się z Panem Michałem Mindykowskim z Gdańska. Cieszy się naprawdę dobrą renomą.
Wiktor29

Re: Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Post autor: Wiktor29 »

Jeśli jeszcze nie kontaktowałeś się z panem Michałem Mindykowskim, to polecam właśnie jego, bo wiem że zajmie się wszystkim z dużym zaangażowaniem, więc szanse na pozytywne zakończenie sprawy są ogromne.
misiek74

Re: Zachowek od spadku. Jaki prawnik Trójmiasto?

Post autor: misiek74 »

Dzięki Wam odzyskałem wiarę, że ta sprawa może się jeszcze skończyć korzystnie dla mnie. Bardzo dziękuję za każdą z odpowiedzi. Oczywiście podejmę się kontaktu z mecenasem Mindykowskim.
ODPOWIEDZ