Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
nela-69
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 13:53

Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: nela-69 »

Witam wszystkich :) Od niedawna zarządzam budynkiem mieszkalnym, gdzie wynajmuję mieszkania innym. Chcę zadbać o jego dobry stan techniczny, dlatego mam na oku firmę proizol.pl. Przyda mi się ktoś, kto w razie awarii szybko zareaguje. Dobrze znacie tę firmę? Polecacie?
Awatar użytkownika
agata_73
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 2:34

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: agata_73 »

Moim zdaniem proizol.pl to niesamowicie profesjonalna firma, której pracownicy przede wszystkim błyskawicznie reagują na awarie i usterki. Zajmują się też tworzeniem ekspertyz i opinii technicznych, co jest równie przydatne. Uważam, że warto z nimi współpracować.
Aśka

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Aśka »

Jak zarządzasz budynkami to będziesz potrzebował fachowców z zakresu instalacji gazowych czy elektrycznych w razie awarii. Jak chodzi o pogotowie elektryczne w Krakowie to tu masz sprawdzoną firmę https://www.elektrykwkrakowie.com.pl/ca ... slugowych/ Nieważne kiedy i o jakiej porze zawsze ci pomogą z problemem więc skontaktuj się czym prędzej.
Awatar użytkownika
karolcia
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:15

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: karolcia »

Zarządzając budynkiem,nie tylko musimy dbać o jego dobry stan techniczny,ale tez warto od czasu do czasu użyć w nim profesjonalnego środka dezynfekującego EpidAir https://epidair.com/
Jest on skuteczny,szybki i łatwy w użyciu,a dzięki zastosowanej technice wyrzutu czas potrzebny do zdezynfekowania średniej wielkości mieszkania wynosi od kilku do kilkunastu sekund.
Usunie bakterie,grzyby i wirusy,co zwłaszcza w obecnych czasach pandemii może okazać się bardzo potrzebne.
Łezka

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Łezka »

Usługi pogotowia kanalizacyjnego w wykonaniu firmy http://www.dombudex.pl/ to świetnie wykonana robota. Są szybcy i mają wysokie umiejętności oraz kompetencje. Doskonale poradzili sobie z usunięciem awarii w ekspresowym tempie. Wszystko załatwione szybko i w przystępnej cenie za usługę.
kłocki

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: kłocki »

Ja w kwestii zarządzania wspólnotą mieszkaniową miałem okazję podjąć współpracę z nimi http://www.zarzadca-pboczar.eu/zarzadza ... homosciami . Są wyjątkowo profesjonalni i poza fachowym podejściem do zarządzania, przeprowadzają także audyty, ekspertyzy i wszelkiego rodzaju kosztorysy związane z modernizacją budynków. Zdecydowanie polecam współpracę.
Zdziś

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: Zdziś »

W sumie akurat ta kwestia zawsze mnie najmniej interesowała i całkiem niedawno skupiłem się na tym, aby sprzedać moje mieszkanie jak najszybciej. W tym przypadku właśnie firma http://axnieruchomosci.pl/ skupiła moje mieszkanie i co najlepsze to całość transakcji odbyła się raptem w kilka dni.
mińn

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: mińn »

Warto przeprowadzać ekspertyzy techniczne. W naszym przypadku diagnostyką budowli zawsze zajmuje się firma BARG https://www.barg.pl/oferta/diagnostyka- ... echniczne/ która ma siedziby w całej Polsce. Ich oferta jest szeroka, zajmują się także badaniami geotechnicznymi, geologią inżynierską, itp. To doświadczeni i kompetentni fachowcy, których szczerze polecam. Zlecenia wykonują dokładnie, w korzystnych cenach.
tyńm

Re: Zarządzanie budynkiem mieszkalnym

Post autor: tyńm »

My korzystamy z usług firmy Expert Nieruchomości http://expert-nieruchomosci.eu/zarzadza ... omosciami/ w Rybniku, która zajmuje się kompleksowym zarządzaniem naszym budynkiem. To kompetentni specjaliści, oni mają szeroki zakres usług, są rzetelni pod każdym względem. Mają doświadczenie, to nie jedyny budynek, jakim zarządzają i spisują się przy tym doskonale. Maja usługi w atrakcyjnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ