ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: Tomik00 »

Czy słyszeliście bądź używacie ZwCAD 2019 jeśli tak to jakie są Wasze opinie na jego temat, to CAD warty sprawdzenia i wykupu licencji, a może nie do końca?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: Ezzi »

Jak najbardziej, jednak nie ma co tutaj się rozpisywać ponieważ sam musisz sprawdzić czy będzie Ci odpowiadał, szereg informacji znajdziesz na https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html i będziesz mógł pobrać pełną wersję testową i przekonać się w pracy czy jest to ten na którym chcesz pracować. Poza tym jest oczywiście zintegrowany z innymi cadami.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: ArkadiuszK0 »

Też uważam, że to jedna z ciekawszych propozycji które przynajmniej warto przetestować. Dobre wykonanie, stabilność pracy, nowe funkcjonalności i bardzo duże wsparcie ze strony obsługi klienta. Z roku na rok są coraz lepsi :)
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: Tomik00 »

W takim razie z chęcią sprawdzę jak to wygląda w jego przypadku no i czy po miesiącu oczywiście w końcu mnie do siebie przekona. Mam nadzieję, że tak bo po Waszych opiniach wygląda to naprawdę interesująco :)
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: Ezzi »

Moja opinia na jego temat pozostaje niezmienna i jak sprawdzisz kolejne wypowiedzi na jego temat to także uważam, że raczej się nie zawiedziesz. Dobrze jest mieć funkcjonalny i stabilny program z pomocą którego praca idzie sprawnie i do tego bez żadnych większych problemów technicznych po drodze, a ZwCAD na pewno można do takich zaliczyć :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: ArkadiuszK0 »

Moja również :) W takim razie czekamy na twoją opinię i jeśli pojawią się dodatkowe pytania, bądź jakieś konkretny to z chęcią pomożemy!
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: ZwCAD 2019 - Czy to dobra propozycja?

Post autor: maniek »

Na pewno wszyscy z was znają AutoCada. Jakbyście porównali te dwa programy? Szukamy oszczędności i zastanawiamy się nad zmianą. Będę wdzięczny za opinię. Obecnie pracujemy zdalnie. Na razie wszyscy pracownicy mają zainstalowany team viewer https://www.vebo.pl/team-viewer. Program umożliwia komunikację z komputerami w biurze.
ODPOWIEDZ