ZwCAD - Wasze opinie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Hureń

ZwCAD - Wasze opinie

Post autor: Hureń »

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat ZwCAD oraz czy ktoś z Was może na nim pracuje? Byłbym wdzięczny za konkretne informacje i oczywiście mam nadzieję, że temat się trochę rozwinie bo jednak chciałbym znaleźć najlepsze rozwiązanie dla nas do prac przy projektach budowlanych na kolejne lata.
Kołez

Re: ZwCAD - Wasze opinie

Post autor: Kołez »

Według mnie warto tutaj na pewno zwrócić uwagę w mojej opinii na bardzo dobry program CAD jakim jest ZwCAD 2022 jeżeli będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy, specjalistów przy szkoleniach oraz obsłudze i jednocześnie zależy Wam na dobrej cenie i możliwości wykorzystania dodatkowych pomocy poprzez nakładki typu ZwGeo, czy ZwTraffic to chyba nie będzie lepszej opcji. Osobiście jestem zadowolony i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli!
Grozeń

Re: ZwCAD - Wasze opinie

Post autor: Grozeń »

Jak najbardziej mogę się tutaj zgodzić, jeżeli przede wszystkim wszystkim zależy Wam na wygodzie pracy, odpowiednich parametrach i jednocześnie uczciwym podejściem do klienta to ZwCad będzie w stanie odpowiednio pomóc. W końcu trafiliśmy na obsługę która zawsze rzeczowo jest w stanie pomóc, no i też udało nam się zmieścić w budżecie za licencję. Po miesięcznych testach zdecydowaliśmy się przy nim zostać.
Hureń

Re: ZwCAD - Wasze opinie

Post autor: Hureń »

Grozeń pisze: ↑31 sie 2021, 12:55 Jak najbardziej mogę się tutaj zgodzić, jeżeli przede wszystkim wszystkim zależy Wam na wygodzie pracy, odpowiednich parametrach i jednocześnie uczciwym podejściem do klienta to ZwCad będzie w stanie odpowiednio pomóc. W końcu trafiliśmy na obsługę która zawsze rzeczowo jest w stanie pomóc, no i też udało nam się zmieścić w budżecie za licencję. Po miesięcznych testach zdecydowaliśmy się przy nim zostać.
O proszę to już jakieś podpowiedzi w jakim kierunku warto pójść mam, zobaczymy co z tego nam ostatecznie wyjdzie po testach.
ODPOWIEDZ