Donice - gdzie kupię?

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Awatar użytkownika
Helena1985
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 21:37

Donice - gdzie kupię?

Post autor: Helena1985 »

Mam do zagospodarowania całkiem niemały balkon i jednym z elementów jego wystroju na pewno będą kwiaty, marzy mi się stworzenie takiej zielonej oazy w centrum miasta. W związku z czym muszę kupić donice na balkon - macie jakieś sprawdzone sklepy, najlepiej internetowe, z których mogę zamówić takie donice.
Awatar użytkownika
krówka
Posty: 83
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:52

Re: Donice - gdzie kupię?

Post autor: krówka »

Może sklep planters? Widziałam sporo ciekawych produktów... Planters jest to sklep internetowy z bardzo dużym wyborem asortymentu, który powstał z myślą o aranżacji miejsc takich jak domy, ogrody czy nawet i przestrzenie komercyjne. W skład oferty wchodzą między innymi donice na taras, donice do salonu, donice drewniane fontanny, a także wiele innych produktów, które wyróżnia wysoka jakość i staranność jeśli chodzi o wykonanie, a także bardzo ładny i elegancki wygląd. Bardzo dobrze pasują one również do stylu klasycznego, nowoczesnego, industrialnego czy nowojorskiego. Jeśli chodzi o zamówienia to są one naprawdę bardzo szybko realizowane, ponieważ jednak większość produktów jest od polskich wytwórni, więc czas oczekiwania na dostawę jest bardzo krótki. Ogólnie do każdego zamówienia pracownicy tego sklepu podchodzą indywidualnie, ponieważ chcą by zamówione produkty były odpowiednio zabezpieczone i odesłane odpowiednim środkiem transportu tak by klient otrzymał swoje zamówienie bez żadnych uszkodzeń. Co do produktów o większych gabarytach to w takiej sytuacji wysyłane są one przesyłką paletową. W przypadku gdy nie można znaleźć dla siebie produktów w ofercie to również jest możliwość wykonania ich na zamówienie co jest również wielkim plusem. W takiej sytuacji można kontaktować się przez sklep@planters.pl gdzie otrzymacie Państwo profesjonalne doradztwo jak i pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Jeśli chodzi o składanie reklamacji to można zwrócić zamówione produkty w ciągu czternastu dni, więc z tym również nie ma żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Donice - gdzie kupię?

Post autor: Gabar »

Nie wiem... gdziekolwiek? Wiele sklepów z wyposażeniem domowym je ma, jak również zwykłe markety, sklepy ogrodnicze itp. Możliwości jest naprawdę sporo, poszukaj także w sieci.
Gość

Re: Donice - gdzie kupię?

Post autor: Gość »

Ja donice na mój taras to kupowałem w sklepie budowalnym. A tutaj https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-t ... -balkonowe macie fajne meble tarasowe, balkonowe i ogrodowe. Oferta jest duża więc na pewno coś dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ