narzedziak.pl opinie o sklepie

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Awatar użytkownika
Pat_Jan
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:47

narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: Pat_Jan »

Cześć! Znacie sklep narzedziak.pl? Ktoś z Was robił u nich zakupy? Szukam opinii, bo zamierzam zrobić większe zamówienie ;-) Wszystkie opinie są mile widziane!

Obrazek
Awatar użytkownika
mirka933
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:24

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: mirka933 »

Całkiem niedawno zamawiałam u nich gąbki do polerowania i mam dobrą opinię na temat produktów. Gąbki w pełni się sprawdzają i wystarczają na długi czas. Jeśli ktoś potrzebuje narzędzi do polerowania, to narzedziak.pl to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
aneta411
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:22

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: aneta411 »

Znam firmę narzedziak.pl i mam pozytywną opinię. Kupowałam od nich środki czyszczące i są naprawdę bardzo dobre. Mogę szczerze polecić ten sklep.
Awatar użytkownika
beata345
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:37

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: beata345 »

Bardzo często zamawiam produkty polerskie i zazwyczaj składam zamówienie w sklepie narzedziak.pl. Mają konkurencyjne ceny i ogromny wybór produktów polerskich. Każda przesyłka przyszła bardzo szybko, dlatego mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
nata701
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:41

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: nata701 »

Całkiem niedawno zamawiałam u narzedziak.pl gąbki do polerowania i mam taką opinię, że są one bardzo dobre. Wystarczają na długo, a efekt po nich jest naprawdę zadowalający. Można u nich składać zamówienie bez obaw.
Awatar użytkownika
liza205
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:37

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: liza205 »

Znam firmę narzedziak.pl, bo często robię u nich zakupy i myślę, że moja opinia może być przydatna. Uważam, że mają bardzo dobre produkty czyszczące. Ich artykuły przydadzą się każdemu, kto lubi majstrować.
Awatar użytkownika
roza221
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:42

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: roza221 »

Uważam, że narzędzia i artykuły do polerowania od narzedziak.pl to jedne z najlepszych na rynku. Zamawiałam u nich już kilka razy różne przedmioty i za każdym razem byłam zadowolona. Dobre opinie w internecie potwierdzają moje zdanie.
Awatar użytkownika
jagoda110
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:46

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: jagoda110 »

Czytałam wiele pozytywnych opinii o nich, więc postanowiłam to sprawdzić. Złożyłam zamówienie n narzedziak.pl i muszę przyznać, że przesyłka przyszła bardzo szybko. Ich produkty są także wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
maja650
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:55

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: maja650 »

Na narzedziak.pl zamówiłam już wiele produktów. Wiele z nich to były produkty do polerowania i w mojej opinii są to jedne z lepszych na rynku. Polecam wszystkim ten sklep.
Awatar użytkownika
majka756
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:17

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: majka756 »

Robiłam już kilka razy zakupy w narzedziak.pl. To świetnie wyposażony sklep, do tego posiadają chyba wszystkie możliwe rodzaje narzędzi. Towar dobrej jakości, świetnie uporządkowany. Wygodne i udane zakupy. Polecam. Mam bardzo dobrą opinię i powtarzam ją wszędzie, gdzie się da.
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:35

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: Angelika »

Mąż ma warsztat samochodowy i wiem, że w narzedziak.pl zamawiał dużo rzeczy. Polecam kolegom z branży, bo wyrobił sobie o sklepie bardzo dobrą opinie. Ciągle domawia jakieś nowe rzeczy do warsztatu więc wydaje mi się, że podoba mu się współpraca, a dostarczane materiały spełniają jego oczekiwania.
Awatar użytkownika
kamila645
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:06

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: kamila645 »

Narzedziak.pl to świetne miejsce. Fajnie, że ktoś posłuchał opinii internautów i postanowił stworzyć coś tak funkcjonalnego jak ten sklep. Polecam zakupy w tym miejscu.
Awatar użytkownika
wanda001
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:43

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: wanda001 »

Mój mąż niedawno składał u nich zamówienie, więc mogę wyrazić opinię na temat sklepu narzedziak.pl. Bardzo sobie chwalił szybki kontakt ze sprzedającym. Poza tym mają przystępne ceny i szeroki wybór produktów.
Awatar użytkownika
kira976
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 18:58

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: kira976 »

Mój mąż zamawia na narzedziak.pl różne produkty i mogę wyrazić jego opinię. Bardzo sobie ich chwali, bo jeszcze nigdy się nie zawiódł na nich. Przesyłki przychodzą szybko i są zawsze zgodne z zamówieniem.
Awatar użytkownika
klara840
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:40

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: klara840 »

Jakiś czas temu sama postanowiłam sprawdzić sklep narzedziak.pl, bo mają wiele pozytywnych opinii. Sama je potwierdzam, bo kontakt ze sprzedawcą jest szybki. Poza tym ceny zachęcają.
Awatar użytkownika
magda116
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 18:41

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: magda116 »

Na narzedziak.pl można chyba wszystko znaleźć jeśli chodzi o produkty do polerowania. Mój mąż ma dobrą opinię o nich i często u nich zamawia różne narzędzia. Warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
paula412
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:43

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: paula412 »

Mój mąż i brat kupują narzędzia na narzedziak.pl. Mają dobrą opinię o sklepie, bo wybór asortymentu jest spory, a ceny nie są wygórowane. Myślę, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2019, 14:14
Kontakt:

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: Marysia_89 »

Ja robiłam raz i byłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
margaret624
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:02

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: margaret624 »

Przesyłki od narzedziak.pl zawsze przychodzą bardzo szybko. Ceny nie są wygórowane, więc w mojej opinii, warto ich polecać. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
nikola971
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:04

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: nikola971 »

Mój mąż zawsze zamawia narzędzia na narzedziak.pl. Ma dobrą opinię o nich, bo nigdy go nie zawiedli. Przesyłki zawsze były na czas i nie były zniszczone, a zamówienie się zgadzało.
Awatar użytkownika
zdzisia028
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:08

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: zdzisia028 »

Na narzedziak.pl jest ogromny wybór produktów do polerowania i narzędzi. Mój chłopak zawsze u nich zamawia i ma dobrą opinię o nich. Myślę, że dobre opinie świadczą o ich doświadczeniu.
Awatar użytkownika
witolda519
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:10

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: witolda519 »

Znalazłam same dobre opinie o narzedziak.pl. Myślę, że zadowoleni klienci świadczą o tym, że jest to doświadczona i sprawdzona firma. Ja bym składała u nich zamówienie.
Awatar użytkownika
halina148
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2019, 12:13

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: halina148 »

Na narzedziak.pl jest tanio i wybór jest ogromny. Gdy czegoś potrzebuję do mojego warsztatu, to zawsze u nich zamawiam, a lubię sobie czasem pomajsterkować. Mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
alina155
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 18:27

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: alina155 »

Mój mąż zamawiał na narzedziak.pl różne narzędzia. Sklep polecił mu jego kolega, który miał o nich pozytywną opinię. Mój mąż też jest zadowolony.
Awatar użytkownika
teresa820
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 18:30

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: teresa820 »

Szukałam opinii o narzedziak.pl i znalazłam same dobre zdania. Myślę, że warto złożyć u nich zamówienie, bo mają wielu zadowolonych klientów. Ja bym ich sprawdziła.
Awatar użytkownika
aldona295
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 18:33

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: aldona295 »

Mój partner bardzo chwalił produkty od narzedziak.pl. Jego pozytywna opinia może kogoś zachęci do kupna narzędzi właśnie u nich. Myślę, że mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
bogna298
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 18:36

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: bogna298 »

Sądzę, że można polecać narzedziak.pl. Składałam u nich zamówienie kilkukrotnie i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. To jest moja opinia, ale polecam ich.
Awatar użytkownika
mirka165
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 18:23

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: mirka165 »

Mam taką opinię, że na narzedziak.pl warto zamówić więcej rzeczy, bo mają bardzo niskie ceny. Wtedy za przesyłkę płacimy tylko raz, a można wszystko kupić za jednym razem. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
sylwia005
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 18:26

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: sylwia005 »

Czytam same pozytywne opinie o narzedziak.pl i nie jestem zaskoczona. Zamawiałam u nich narzędzia do polerowania i przesyłka przyszła bardzo szybko. Warto ich polecać znajomym.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: Gabar »

Przed zakupem często klient nie bardzo ma rozeznanie w asortymencie. Kto potrzebuje wsparcia, może poczytać tutaj ciekawy informator.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: tara34 »

Współpraca z dobrą hurtownią to podstawa jak się prowadzi zakład produkcyjny czy sklep i potrzebuje się stałych dostaw. Zobaczcie sobie na https://www.sklepsrubex.pl/category/Sru ... 921--73264 ten sklep umożliwia stałe dostawy różnych elementów złącznych - śrub, podkładek, nakrętek, wkrętów. Mają naprawdę dobry asortyment w ofercie. I zapewniają stałe dostawy.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: narzedziak.pl opinie o sklepie

Post autor: Ezzi »

My natomiast w większości kupowaliśmy narzędzia i akcesoria w sklepie internetowym https://figot.pl/pl/ który zdecydowanie mogę Wam polecić i to zarówno ze względu na jakość, podejście obsługi i jak się przekonacie konkurencyjne ceny. Mam nadzieję, że tak pozostanie to na pewno do naszej firmy budowlanej jeszcze nie raz coś u nich zamówimy.

sprawdzenie szczelności klimatyzacji
ODPOWIEDZ