Buty ślubne i garnitur

Hawaśte

Re: Buty ślubne i garnitur

Post autor: Hawaśte »

U nas nie było koloru przewodniego, mąż wybrał ciemnoniebieski garnitur i czarne buty bo tak chciał od początku i pozostawiłam mu wolną rękę choć pomagałam mu przy wyborze. Dla mnie najważniejsze było aby dobrze się czuł, jedynie krawat dopasował do mojego bukietu ślubnego.

Buty ślubne kupowal w sklepie Klasyczne buty. Obecnie mają tam w dobrej cenie porządne chelsea boots. Zerknij sobie na ich asortyment. Może coś tam wybierzecie.
Awatar użytkownika
iglak
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Re: Buty ślubne i garnitur

Post autor: iglak »

Teraz garnitury warto kupić przez internet. Szczególnie że większość sklepów aktualnie jest pozamykanych. Polecam Ci spojrzeć na ich ofertę https://kubenz.pl/odziez/garnitury.html, mają spory wybór, myślę, że spokojnie znajdziesz coś dla siebie. Jeśli nie wiesz, jakie masz wymiary, to idź do pobliskiej krawcowej, która odpowiednio Cię zmierzy ;)
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 416
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Buty ślubne i garnitur

Post autor: mikksenia »

Jeśli chodzi o dobry garnitur, warto poszukiwać go w miejscach, które przede wszystkim mają szeroki wybór propozycji. To istotna kwestia, która na pewno ma znaczenie w przypadku propozycji na wysokim poziomie. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://sklep.dastan.pl/ gdzie trafisz na świetne garnitury w nowoczesnym wydaniu.
maćkowy

Re: Buty ślubne i garnitur

Post autor: maćkowy »

U facetów tak bardzo się nie zmienia jak u kobiet, choć też można zauważyć drobniejsze zmiany:) Jeżeli chodzi o ważniejsze okazje to klasyczny garnitur zawsze jest dobrym pomysłem, tu bardziej kombinuje się z dodatkami. A jeśli właśnie będziecie szukać ładnych i porządnych garniturów, to z pewnością oferta https://sklep.dastan.pl/ powinna was zainteresować.
ODPOWIEDZ