Druk 3d a projektowanie

Jak skutecznie sprzątać? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plam?
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Druk 3d a projektowanie

Post autor: melanina »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat oraz dowiesz się trochę o projektowaniu https://ironcad.pl/draftcad/
ginamó

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: ginamó »

Pamiętaj, iż w przypadku wykonania druku 3d warto skorzystać z usług specjalistów. Realizację takich projektów od dawna powierzamy ekipie http://3dprint.com.pl/ , to dopiero profesjonaliści! Ostatnio wykonali dla nas także materiały reklamowe z drukiem soczewkowym - istna rewelacja!
aąąą

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: aąąą »

U nas zarówno projektowaniem, jak i drukiem 3D zajęła się firma LePrint https://leprint.pl/druk-3d/ z Legnicy. To rzetelni fachowcy, projektują w cadzie, a same druki są idealne. Naprawdę świetnie się spisują, zlecenia realizują terminowo, w dobrej cenie, lepiej trafić nie mogliśmy. Można z nimi bardzo łatwo nawiązać współpracę, to kompetentni ludzie, szczerze wam ich polecam. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 224
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: Druk 3d a projektowanie

Post autor: editoillet »

Jeśli szukasz dobrej jakości drukarni, która zajmie się nawet wydrukiem Twojej książki, to zdecydowanie powinieneś w wolnej chwili zajrzeć na https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek Myślę, że jest tam kilka świetnych poligrafów, którzy zrealizują Twój projekt w dobrej cenie. Współpraca z ich firmą wydaje się być opłacalna.
ODPOWIEDZ