Mycie elewacji

Jak skutecznie sprzątać? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plam?
Awatar użytkownika
Mixio
Posty: 120
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:36

Mycie elewacji

Post autor: Mixio »

W niektórych przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzatającej. Jeśli musicie wykonać mycie i konserwację elewacji budynku to spójrzcie na usługi jakie oferuje firma Umyjemto. To fachowcy od czyszczenia elewacji - usuwają nawet bardzo trudne zabrudzenia takie jak np graffiti https://umyjemto.pl/uslugi/usuwanie-graffiti/ . Na ich stronie znajdziecid więcej informacji dotyczących usług. Firma działa na terenie całej Polski.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 95
Rejestracja: 02 mar 2019, 9:58

Re: Mycie elewacji

Post autor: Tereska087 »

Tak naprawdę to mało kto wie, jak zabrać się za mycie elewacji. Jest to naprawdę trudne zadanie, bo wymaga nie tylko umiejętności ale i odpowiedniego sprzętu. Dlatego mało kto decyduje się na to, żeby umyć elewacje samodzielnie i wolą skorzystać z usług profesjonalnej firmy jak ta - http://mordercyplam.pl/. Oni zajmują się tym na co dzień, więc posiadają wszelkei niezbędne środki, aby taka elewację szybko i skutecznie doczyścić. Dlatego już nie trzeba się głowić co zrobić z brudnym budynkiem i wstydzić się jego wyglądu.
Awatar użytkownika
bejs
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2020, 15:27

Re: Mycie elewacji

Post autor: bejs »

Mixio pisze: ↑28 cze 2019, 13:41 W niektórych przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzatającej. Jeśli musicie wykonać mycie i konserwację elewacji budynku to spójrzcie na usługi jakie oferuje firma Umyjemto. To fachowcy od czyszczenia elewacji - usuwają nawet bardzo trudne zabrudzenia takie jak np graffiti https://umyjemto.pl/uslugi/usuwanie-graffiti/ . Na ich stronie znajdziecid więcej informacji dotyczących usług. Firma działa na terenie całej Polski.
Ja bardzo polecam firmę, która wraz z myciem pozbędzie się fatalnego graffiti. Tu super rozwiązania dla tych, którzy nie chcą ponownie malować elewacji. Dodaktowo antygraffiti to taki specjalny produkt uniemożliwiający namalowanie kolejnego graffiti. Myślę, że usługa usuwnaia graffiti i całkowitego mycia elewacji, daje szanse na dodanie uroku wszystkim blokowiskom.
https://www.dddczystosc.pl/mycie-elewac ... e-graffiti
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2019, 14:25

Re: Mycie elewacji

Post autor: plakowski90 »

Korzystałem z firmy Elevatio - czyścili elewacje i kostke brukową. Robota wykonana dobrze, mają sprzęt do tego i poszło szybko. Polecam http://www.elevatio.pl/mycie-elewacji
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Mycie elewacji

Post autor: nartin »

W Piasecznie pod Warszawą znajduje się bardzo dobra firma, która zajmuje się myciem elewacji. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam skontaktować się z https://facetoddywanow.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.
kolębik777

Re: Mycie elewacji

Post autor: kolębik777 »

Ja w przypadku trudnych do usunięcia, upartych zabrudzeń zawsze zgłaszam się do firmy Sodablast24.pl z Warszawy. Już niejednokrotnie ratowali moją kostkę brukową przed zaschniętą farbą i betonowy płot, który miejscowi wandale "ozdobili" graffiti. Po ich interwencji wszystko jest idealnie wyczyszczone - są w stanie wywabić zabrudzenia z rozmaitych powierzchni, od aluminium po plastik. Bardzo polecam się z nimi skontaktować, jeśli ktoś nie ma pomysłu, jak poradzić sobie z trudnymi plamami - oni będą wiedzieli.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Mycie elewacji

Post autor: kasiakowa06 »

Mixio pisze: ↑28 cze 2019, 13:41 W niektórych przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzatającej. Jeśli musicie wykonać mycie i konserwację elewacji budynku to spójrzcie na usługi jakie oferuje firma Umyjemto. To fachowcy od czyszczenia elewacji - usuwają nawet bardzo trudne zabrudzenia takie jak np graffiti umyjemto.pl/uslugi/usuwanie-graffiti/ . Na ich stronie znajdziecid więcej informacji dotyczących usług. Firma działa na terenie całej Polski.

Czyszczenie elewacji jest wyjątkowo trudne, ale ekipa z https://czysto-mania.pl/oferta/czyszczenie-elewacji/ radzi z tym sobie doskonale.

Obrazek
Martiźć

Re: Mycie elewacji

Post autor: Martiźć »

Jeżeli jesteśmy w temacie mycia elewacji to polecam taką usługę zamówić jeżeli nasza elewacja jest zabrudzona i wymaga odświeżenia. Ja miałem taki budynek i wszystko z nim było okej ale jednym słowem budynek był bardzo brudny. Dobrze, że znajomy polecił mi firmę, która oferuję mycie elewacji https://www.sodablast24.pl/kontakt sprawdzonymi metodami, które nie uszkadzają powierzchni elewacji. U nas takie czyszczenie naprawdę zrobiło piorunujący efekt i budynek zyskał blask.
ODPOWIEDZ