Szkoła

Jak skutecznie sprzątać? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plam?
artułek

Szkoła

Post autor: artułek »

Witajcie! Jeżeli znacie dobre sklepy internetowe, związane z edukacją i szkołą (książki, lektury, przybory szkolne, plecaki), to podawajcie tutaj linki. Może ja zacznę od księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/effekt-jezy ... 72499.html . Zakupiłem tam wszystkie podręczniki szkolne i muszę przyznać, że było warto. Niska cena, szybka wysyłka oraz duża dostępność różnorakich pozycji książkowych.
Anuśka45

Re: Szkoła

Post autor: Anuśka45 »

Tak się kiedyś zastanawiałam czy my dorośli w wystarczającym stopniu zdajemy sobie sprawę z tego jak stresujące sytuacje przechodzą nasze dzieci w szkołach. Obserwujmy nasze pociechy, rozmawiajmy z nimi i pomagajmy, wtedy kiedy to będzie potrzebne. Poczytajcie sobie na ten temat - w tym artykule - blogu - http://mamanalajcie.pl/ - dla aktywnych mam.
Piotruś11

Re: Szkoła

Post autor: Piotruś11 »

Jeśli chcesz zdobyć przyszłościowy zawód w szybkim tempie i jednocześnie dostać wszelkie potrzebne uprawnienia to wybierz ofertę https://viessmann.plus/ Szkoła jest pod patronatem Viessmann i jest płatna ale w zamian dostajesz wykształcenie jak i potrzebne uprawnienia do montażu i uruchamiania urządzeń elektrycznych.
bibić

Re: Szkoła

Post autor: bibić »

Prywatne szkoły podstawowe coraz częściej korzystają z opcji zamawiania książek właśnie z takich bibliotek. Nie jest to rzecz typowa, ale coraz częściej można się spotkać z takimi rozwiązaniami. Akurat jestem zdania, że tylko niektóre i w pełni profesjonalne szkoły prywatne mają swoje w swojej ofercie tego typu rzeczy. Niektóre, niestety nie są aż tak bardzo 'zainteresowane' tego typu rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Szkoła

Post autor: Tadek99 »

Wszyscy mamy świadomość, jak bardzo niedoinwestowane są obecnie szkoły publiczne. Jednak każda z nich może się starać o rozmaite formy dofinansowania w postaci grantów. Takie propozycje ma fundacja https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Szkoła

Post autor: MalaMonka »

Na jakim etapie są wasze dzieci? Mój syn jest już w 5 klasie szkoły podstawowej, czas leci bardzo szybko i najlepiej widać to po naszych dzieciach. Wybór szkoły jest bardzo ważny. Jak szukacie czegoś dla swoich dzieci to zerknijcie na http://tevizja.pl/ Te Vizja to świetny wybór.
vaiola

Re: Szkoła

Post autor: vaiola »

W szkole powinno się stawiać na różnego rodzaju zabawy, ale jeśli tak jest, to może dowiecie się, czym jest chusta Klanza? Nie musicie na przykład sprawdzać książkowych tłumaczeń, a zajrzeć na wpis tej szkoł https://galileo.edu.pl/2022/04/20/chusta-klanza/ . Oni z niej korzystają, to zdecydowanie duży plus.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Szkoła

Post autor: Gabar »

Sklepów z książkami związanymi z edukacją i szkołą nie brakuje, nie tylko chodzi tu o standardowe księgarnie, ale warto patrzeć na te bardziej profesjonalne jak PWN.
Gość

Re: Szkoła

Post autor: Gość »

Mój syn idzie do szkoły teraz i zastanawiam się jakie ubezpieczenie wykupić. Coś polecacie? Ta https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ oferta wydaje się być dobra bo niskie składki oferują a ja nie mam zamiaru na pewno przepłać za taką polisę.
ODPOWIEDZ