Szybsze i dokładne prasowanie

Jak skutecznie sprzątać? Jakich środków używać? A czego unikać? Jak pozbyć się plam?
Romajagła56

Szybsze i dokładne prasowanie

Post autor: Romajagła56 »

Mój mąż nosi dużo koszul. Zdecydowałam się na zakup steamera https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... y-do-ubran, aby uwolnić się od ciągłego rozkładania deski do prasowania wraz z żelazkiem, a przede wszystkim po to, aby zyskać trochę więcej wolnego czasu i odrobinę wygody. Steamer jest rewelacyjnym urządzeniem, dzięki któremu zaledwie po 45 sekundach możemy już działać parą na pogniecione ubrania.
Roztocz

Re: Szybsze i dokładne prasowanie

Post autor: Roztocz »

W prasowaniu koszul i garniturów kluczowe jest odpowiednie ułożenie ubrania na desce do prasowania. Zaczynamy od kołnierzyka, przechodzimy na rękawy, a następnie na resztę koszuli. Szczegółowy poradnik znajdziesz na stronie https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... rania.html i to pomoże uniknąć nieestetycznych zagnieceń.
wartao1

Re: Szybsze i dokładne prasowanie

Post autor: wartao1 »

W prasowaniu oprócz dobrego żelazka, warto mieć również dobrą deskę do prasowania https://kociewie24.pl/aktualnosci/63253 ... wysokoscia . Deska do prasowania z regulowaną wysokością to inwestycja, która może znacząco zwiększyć komfort prasowania. Umożliwia dostosowanie wysokości do indywidualnych potrzeb, co redukuje ból pleców i zmęczenie.
ODPOWIEDZ