Strona 1 z 1

Cosplay'e z gier

: 27 paź 2020, 14:55
autor: guster
W Polsce jest to dopiero raczkujący temat i mało jest osób z zajawką na cosplaye, ale może ktoś jest na tym forum, kto się w to wciągnął? Ja dopiero przymierzam się do mojego pierwszego kostiumu i miałbym kilka pytań odnośnie tego tematu.

Re: Cosplay'e z gier

: 31 paź 2020, 19:15
autor: lanstron
Pisz śmiało, ja akurat też nie zajmuję się tym zbyt długo, bo od jakiegoś roku, ale może w czymś pomogę.

Re: Cosplay'e z gier

: 01 lis 2020, 17:01
autor: guster
Planuję wykonać kostium Izuku Midoriya. Samo jego ubranie jest stosunkowo proste (stąd właśnie mój wybór). Problematyczna jednak wydaje się być sama fryzura, stąd pytanie, jak ją wykonać? Kupić perukę i przyciąć na odpowiednia długość, a następnie tapirować jakimś lakierem?

Re: Cosplay'e z gier

: 02 lis 2020, 17:40
autor: lanstron
Oj no nie wiem czy dasz radę samemu tak ustawić włosy. One są dość skomplikowane i myślę, że nawet niejeden fryzjer by układał ją sporo czasu. Nie myślałeś, żeby kupić gotową jego fryzurę gdzieś na internecie? Ja bym przynajmniej tak zrobił ;)

Re: Cosplay'e z gier

: 04 lis 2020, 10:57
autor: guster
No ale i tak raczej nawet przy zakupie gotowca, po odebraniu paczki zobaczę spłaszczoną fryzurę i będzie trzeba ją od nowa układać, nie prawdaż? No i z jakim kosztem należy się liczyć w przypadku tego typu peruk, bo niestety zakładam, że mogą one nie być najtańsze, a zależy mi raczej na niskiej cenie.

Re: Cosplay'e z gier

: 05 lis 2020, 19:05
autor: lanstron
No jeśli chodzi o cosplay do Izuku Midoriya, to na allegro jest peruka bit.ly/3k3N0Yb, za niecałą stówkę. Oni są znani z dobrej jakości wig, więc z pewnością nie zawiedziesz się pod względem jakości, a po takiej cenie, to ja bym nawet się nie zastanawiał. Sam mam od nich kilka różnych sztuk.