Strona 1 z 1

wypadek przy pracy

: 25 wrz 2021, 22:39
autor: annasz75
Jeśli mieliście wypadek przy pracy, warto starać sie o odszkodowanie, dobra kancelaria odszkodowawcza na pewno Wam w tym pomoże. Będziecie zabezpieczeni i będziecie mieć kasę na rehabilitację i powrót do zdrowia.

Re: wypadek przy pracy

: 26 paź 2021, 12:38
autor: Karol Kawalecż
A co zrobić kiedy ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub zaniżył jego wysokość ? Ja niestety miałem taką sytuację i ta informacja odebrała mi tak na dobrą sprawę szansę do odzyskania pełnej sprawności . Miałem wypadek samochodowy i odniosłem bardzo duży uszczerbek na zdrowiu a za pieniądze z odszkodowania chciałem podjąć leczenie rehabilitacyjne a tak to musiałbym czekać 2 lata na NFZ. Dobrze, że koleżanka dała mi namiar do TEMIDO Centrum Odszkodowań http://odszkodowaniatemido.pl/, które specjalizuję się w odzyskiwaniu należnych odszkodowań - mają też fb https://www.facebook.com/TemidoCentrumOdszkodowan/. Powiem wam, że pomogli mi w odzyskaniu odszkodowania, które mi się należało jak psu zupa... Teraz mogę wracać do zdrowia.

Re: wypadek przy pracy

: 09 sie 2023, 10:31
autor: Gabar
Na pewno w przypadku wypadku w pracy ruszają z kopyta wszystkie procedury prawne, jakie przy tej okazji muszą zostać poruszone. Oczywiście uzyskanie odszkodowania także będzie tu ważne.