Strona 1 z 1

Gastronomia - wyposażenie

: 18 maja 2024, 10:49
autor: Kronek
Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat wyboru dobrej hurtowni z wyposażeniem gastronomicznym do przestrzeni kuchennej? Potrzebuję przede wszystkim stołów roboczych, pieca do pizzy, termosów, lodówek na wino (pewnie coś jeszcze ale muszę sobie przypomnieć :D). Dlatego najlepiej jeśli po prostu będą mieli dużą dostępność i najlepiej od ręki. Pozdrawiam!

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 19 maja 2024, 12:04
autor: Benik
Kompletując wyposażenie do swojej restauracji, czy lokalu gastronomicznego to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą Invest Horeca u których bez problemów będziecie mogli skompletować wszystkie potrzebne elementy. Od stołów roboczych, pieców, chłodnictwa, czy obróbki mechanicznej. Jak chcesz mieć konkretny wybór w jednym miejscu to zerknij tutaj https://investhoreca.pl. Pozdrawiam, udanych wyborów.

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 21 maja 2024, 19:28
autor: Leddek
Kluczem jest przede wszystkim wybór jednej sprawdzonej firmy do współpracy, bo jednak biznes gastronomiczny to duże tempo i co chwilę coś się psuje lub czegoś na kuchni brakuje. Jeżeli stały robocze, piece, trzony, zmywarki itd. to bez dwóch zdań Invest Horeca gdzie dostępne są różne marki i też nie ma problemów z dostawami większych sprzętów. Mi nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w biznesie!

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 21 maja 2024, 19:43
autor: Fori
Na pewno dobrze jeśli dany sklep, czy hurtownia gastronomiczna jest w stanie również zapewnić możliwość zakupu w płatnościach ratalnych. Dzięki temu można po prostu mieć pewność, że na wszystko przed starem biznesu nam wystarczy w zakresie sprzętów do kuchni, ale i zatowarowania potrzebnych produktów spożywczych, napojów itd.

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 27 maja 2024, 9:53
autor: Frobik
Ja jestem za tym, aby mieć właśnie jednego zaufanego dostawcę całe wyposażenia do kuchni jeśli jesteście na etapie kompletowania całości do swojego biznesu z branży horeca. Co do wyboru, warto zerknąć w wolnej chwili na https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia i po prostu podjąć przemyślaną decyzję. Najlepiej po prostu budować sobie listę rzeczy do kupienia przez kilka dni, aby o niczym nie zapomnieć. No i na pewno plusem jest możliwość zakupu poprzez płatności ratalne, aby na raz i to już na samym starcie nie ponosić ogromnych kosztów.

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 19 cze 2024, 15:15
autor: Sławomir
Na stronie https://gastromania.pl/ znajdziecie ofertę sklepu internetowego Gastromania, który w swojej ofercie posiada najróżniejsze wyposażenie gastronomiczne. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów z dostawą produktów.

Re: Gastronomia - wyposażenie

: 27 cze 2024, 11:30
autor: ewwka
Szczerze mówiąc mnie spodobała się oferta jaką posiada https://lovio-home.com/frytkownica-bezt ... lvaf001bk/ . Jeśli chodzi o frytkownice to faktycznie wyróżnia ją wysoka jakość wykonania, sprawnie działa, a do tego jest dostępna w atrakcyjnej cenie