Fotowoltaika w firmie?

Kupię, sprzedam. Oferty.
Grześ

Fotowoltaika w firmie?

Post autor: Grześ »

Czy ktoś z was, posiada fotowoltaikę w swojej firmie? Od dłuższego czasu, zastanawiam się nad jej założeniem u siebie. Jednak, chciałbym ją sfinansować z leasingu. Czy znacie firmę, która udziela leasingów na taki cel? Wkład własny jakim dysponuje, to 25% więc całkiem dużo.
akła

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: akła »

Fotowoltaikę dla firm ma w swojej ofercie posiada wiele firm, my również z takiej usługi skorzystaliśmy. Wszystkim zajęła się u nas firma Ekofal https://ekofal.pl/fotowoltaika/dla-firm/ z Wyszkowa. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, ich oferta jest bardzo korzystna i pod każdym względem opłacalna. Dopasowali ją całkowicie pod nas. Zajęli się montażem, który wykonali bez najmniejszego problemu, nasza umowa z nimi jest jasna i klarowna, wszystko działa na wcześniej ustalonych zasadach, polecam.
Różek

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: Różek »

Zdecydowanie polecam ofertę tej firmy https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Posiadają kredyty oraz leasingi na eko inwestycje na preferencyjnych warunkach. Cały proces jest online, więc to bardzo wygodna opcja, szczególnie w dzisiejszych czasach.
kikuć

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: kikuć »

Wiecie co teraz to ta fotowoltaika jest wykorzystywana także w firmach czy nawet blokach. Bo jednak dzięki temu możemy wprowadzić jakieś oszczędności do naszych rachunków z prąd. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że uda nam się znaleźć dobrych fachowców od ich montażu. Dlatego też podpytałam się znajomych i między innymi dostałam na nich namiary https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-glogow/ Także teraz już wiem, że fachowców mam bardzo dobrych i doświadczonych.
Bartuś

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: Bartuś »

Różek pisze: ↑23 sie 2021, 20:26 Zdecydowanie polecam ofertę tej firmy https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Posiadają kredyty oraz leasingi na eko inwestycje na preferencyjnych warunkach. Cały proces jest online, więc to bardzo wygodna opcja, szczególnie w dzisiejszych czasach.
Hmmm, szczerze to wydaje się całkiem fajna oferta. Szczególnie jeśli chodzi o załatwienie całej papierlogi online. W wolnej chwili, na pewno zajrzę na ich ofertę i porównam z ofertą mojego doradcy kredytowego. Dam wam później znać, która jest lepsza :)
Oleś

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: Oleś »

Na ich stronie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie, macie wszystkie niezbędne informacje. Z tego co czytałem, kredyt mogą udzielić wszystkim - osobą fizycznym, rolnikom, firmom, a nawet spółdzielniom mieszkaniowym czy jednostką samorządu terytorialnego.
Rafałek

Re: Fotowoltaika w firmie?

Post autor: Rafałek »

Na pewno zajrzę na ich stronę. Z tego co piszecie, ich oferta może mnie zainteresować. Chciałbym do końca roku, być szczęśliwym posiadaczem, własnych paneli fotowoltaicznych. Bardzo fajnie, że wniosek można wypełnić online, to znacznie ułatwi formalności.
ODPOWIEDZ