Hodowla gołębi

Kupię, sprzedam. Oferty.
Ełka

Hodowla gołębi

Post autor: Ełka »

Poszukuję wszelkich informacji na temat hodowli gołębi. O formalnościach już wiem sporo, jednak interesują mnie kwestie takie jak karmienie, znakowanie. Może moglibyście coś polecić w tej kwestii? Jakiś sprawdzonych dystrybutorów, czy może konkretne produkty? Dziękuję z góry za każdą pomoc.
Nęcki

Re: Hodowla gołębi

Post autor: Nęcki »

Ja już jakiś czas hoduję gołębie, więc w sumie coś mogę podpowiedzieć. W kwestii karmy propozycji jest sporo, warto ją kupować w sprawdzonych miejscach, których jest sporo. Poczytaj sobie na forum poświęconym hodowli gołębi. A co do opasek do znakowania to ja akurat korzystam z usług PEP-ART. Na tej stronie znajdziesz ofertę https://pep-art.pl/kontakt-2/ i dane kontaktowe. Znaczniki są bardzo dobrej jakości, a wybór jest przeogromny.
Awatar użytkownika
Kateerina
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hodowla gołębi

Post autor: Kateerina »

Na swój biznes trzeba mieć pomysł. Dzisiaj istnieje wiele sklepów internetowych i można kupić dosłownie wszystko. Także modne butym torebki, plecaki Warszawa uda się na zamówić dla siebie czy bliskich. Dobrze, że sklepów online jest coraz więcej i można naprawdę znaleźć wyjątkowe produkty.
Kraków litfashion.pl
ODPOWIEDZ