Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Kupię, sprzedam. Oferty.
Żaklin

Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Żaklin »

Moje aktualne urządzenie do liftingu twarzy, jest już na resztkach sił. Dlatego szukam nowego, do profesjonalnego użytku. Mam sporo klientek na ten rodzaj zabiegu, dlatego zależy mi na dobrej jakości sprzęcie. Proszę o wasze propozycje, na pewno każdą rozważę.
Muńia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Muńia »

Pracowałam już na wielu urządzeniach do liftingu twarzy, jednak podium należy tylko do Qtera - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Posiada bardzo dobrą specyfikacje. Praca na nim jest bardzo przyjemna, a klientki wychodzą po zabiegu, zawsze zadowolone. Myślę, że warto w niego zainwestować.
Zuźia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Zuźia »

Muńia, bardzo mnie zainteresowało urządzenie Qtera, o którym napisałaś. Już kiedyś o nim słyszałam, jednak w tamtym czasie, nie miałam potrzeby kupować nowego urządzenia do liftingu. Teraz sytuacja się zmieniła i chyba zdecyduje się na zakup, tym bardziej, że ma takie dobre opinie.
Gabryśia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Gabryśia »

Qtera to świetny wybór, szczególnie jeśli chodzi o gabinety, gdzie jest dużo chętnych klientek na zabieg. Jest to w pełni profesjonalne urządzenie, z którego będą zadowolone klientki oraz użytkownicy. Wiem co piszę, ponieważ pracowałam na tym urządzeniu oraz miałam okazje również z niego korzystać jako klientka.
Eluśia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Eluśia »

Czy na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/, mogę zamówić to urządzenie? Jestem bardzo nim zainteresowana. Zwłaszcza że oglądałam już inne urządzenia o tym samym działaniu, ale ich specyfikacja jest o gorsza. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak dużo klientek jest chętnych na tego typu zabiegi?
Sekretarka

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy.

Post autor: Sekretarka »

Dla osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu twarzy, joga twarzy może być interesującą opcją. Ćwiczenia te mają na celu stymulowanie krążenia i wzmocnienie mięśni twarzy. Szczegółowe informacje o jogi twarzy znajdziesz pod tym linkiem https://moje-gniezno.pl/123960/joga-twa ... zy-dziala/ oraz ważne jest, aby podejść do nich z cierpliwością i konsekwencją.
ODPOWIEDZ