Apteka

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Aleo

Apteka

Post autor: Aleo »

Szukam najtańszej możliwie apteki. Podobno doz ma konkurencyjne ceny - zgadzacie się z tym? Gdzie kupujecie najczęściej swoje leki? Zamawiacie online, czy wolicie apteki stacjonarne? Szukam takiej apteki, w której nie zostawię majątku. Polecicie?
gagat

Re: Apteka

Post autor: gagat »

Zalezy ;) Jak potrzebuje coś na już to kupuję stacjonarnie, a jak uzupełniam zapasy suplementów czy kosmetyków to często zamawiam online. A jesli o ceny chodzi to wydaje mi się, ze w dozie są najlepsze, nie zauwazyłam żadnych podwyżek w ostatnim czasie.
melia

Re: Apteka

Post autor: melia »

też w doz kupuję, mają bardzo duży asortyment, mam tę aptekę blisko więc jak coś potrzebuję to mogę u nich kupić taniej. dobrze wiedzieć gdzie można zaoszczędzić, bo czasy są jakie są
ananasa

Re: Apteka

Post autor: ananasa »

Ja też kupuję w dozie, bo nie podnieśli cen. Wszędzie inflacja szaleje, ceny wszystkich produktów poszły mocno w górę, a jednak ceny leków w dozie wciąż trzymają się na niezmienionym poziomie
Dejva

Re: Apteka

Post autor: Dejva »

Słuchajcie, a to jest jakaś chwilowa akcja promocyjna, że mają takie ceny, do kiedy? Czy faktycznie mają najniższe ceny na leki i się tego trzymają? Akurat czeka mnie wizyta w aptece.
ODPOWIEDZ