Badania prenatalne - gdzie?

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Karina92

Badania prenatalne - gdzie?

Post autor: Karina92 »

Gdzie robiłyście badania prenatalne? Jestem w 7 tc, niebawem wracam do Polski i szukam zaufanego lekarza, który przeprowadzi badania. Czytając opinie w necie, trafiłam na dr Rozmus-Warcholińską, więc gdzie się da, szukam o niej opinii. Podobno jest rzetelna i dokładna. Dla mnie ważne jest to, czy faktycznie wszystko wyjaśnia pacjentce? Któraś z was była u pani doktor?
Kwitka

Re: Badania prenatalne - gdzie?

Post autor: Kwitka »

Badanie HyCoSy cieszy się rosnącą popularnością wśród par starających się o dziecko ze względu na swoją nieinwazyjność i wysoką skuteczność w diagnostyce przyczyn niepłodności. Jest to szczególnie ważne w przypadkach, gdy inne metody nie dostarczyły wystarczających informacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, HyCoSy wykorzystuje ultradźwięki i bezpieczny środek kontrastowy, dzięki czemu pacjentka może wrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po badaniu. Szczegółowe informacje na temat badania i jego zalet można znaleźć na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -sono-hsg/ co jest przydatne przy podejmowaniu decyzji o wyborze metody diagnostycznej.
ODPOWIEDZ