Ciąża a aborcja

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Ciąża a aborcja

Post autor: ziolka »

Cześć. Swoje pytanie kieruję głównie do kobiet. Po pierwsze chciałabym się dowiedzieć, co sądzicie na temat aborcji farmakologicznej, a druga to pytanie - czy wiecie, gdzie takowe tabletki poronne można zakupić? Byłabym wam bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: rakham »

Jaka aborcja! Nigdy w życiu bym się nie zdecydowała na usunięcie dziecka to jest dla mnie niepojęte.
Teraz jestem umówiona w najlepszej klinice w Bielsku Białej mianowicie https://klinikagalena.pl/ na badania prenatalne ponieważ właśnie jestem w ciąży. Będę o siebie dbać jak tylko potrafię i taki apel do Was drogie panie - dziecko to skarb i szczęście, a nie udręka ktorej trzeba się pozbyc!
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: stella »

Ja się tak nie zarzekam bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji jak niektóre kobiety, bo od dawna skutecznie się zabezpieczam tabletkami vines, w sumie każda z nas postępuje jak uważa i tak jak musi
Awatar użytkownika
krówka
Posty: 83
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:52

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: krówka »

Zawsze można skorzystać z antykoncepcji wczesnoporonnej https://9tygodni.pl SAma kiedyś zaszłam w ciąże przez przydatek, to się może zdarzyć, pęknie prezerwatywa i już ryzyko jest naprawdę o wiele większe.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: domin »

Nie ma nic złego w tabletkach poronnych i ogólnie aborcji. Takie jest moje zdanie. Niemniej jednak, zamawiając takie tabletki online musicie byc bardzo ostrożne. Słyszałam, że taka strona jak tabletka-poronna.pl działa na niekorzyść swoich klientów. Pobierają płatnośc, a potem kontakt się urywa.
Awatar użytkownika
melisandre
Posty: 63
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:16

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: melisandre »

Jak najbardziej, wszystko jest dla ludzi ! Jeśli szukasz pomocy... bo zaszłaś w nieplanowaną ciąże - koniecznie sprawdź tabletki, które rozwiążą Twój problem! https://9tygodni.pl
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: ziolka »

Widzę, że jest dyskusja na ten temat... Ja zamówiłam tabletki do aborcji farmakologicznej przez internet, aby nie musieć się nikomu tłumaczyć ze swoich wyborów. Zresztą, komu co do tego.. tym bardziej że do 9tyg ciąży taka aborcja jest w 100% legalna.
królowa

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: królowa »

Nie odważyłabym się na aborcję, nawet jeżeli nie planowałabym dziecka. Ciąża nie była dla mnie łatwym czasem, ponieważ zmagałam się z tokofobią. Okropnie bałam się porodu i tego czy dziecko urodzi się zdrowe. Na szczęscie w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ pomogli mi uzyskać zaświadczenie do cesarki oraz uporać się z moimi lękami i wszystko przebiegło bezproblemowo.
Miłośka 34

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Miłośka 34 »

Myśl o aborcji, najczęściej pojawia się u młodych dziewczyn, które nie mają doświadczenia w macierzyństwie i obawiają się, że sobie z tym nie poradzą. Na stronie https://hipp.pl/ciaza/poradnik można znaleźć poradnik ciąży, który opisuje wszystko od początku ciąży, aż po narodziny dziecka. Podpowiada jak przygotować wyprawkę dla maluszka i jakie badania są konieczne do wykonania w ciąży. Z tą stroną ciąża będzie dużo łatwiejsza.
miśka

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: miśka »

Miłośka 34 pisze: ↑01 lut 2021, 21:27 Myśl o aborcji, najczęściej pojawia się u młodych dziewczyn, które nie mają doświadczenia w macierzyństwie i obawiają się,
Oj nie tylko! a poza tym to lepiej dobrze się zabezpieczać i nie zachodzić w ciążę. Ja na przykład nikałam seksu kiedy bałam się wpadki, a teraz od kilku lat mam vines, to pewne zabezpieczenie i nie boję się już niechcianej ciąży
Mięta

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Mięta »

Aborcję farmakologiczną można przeprowadzić w tej czeskiej klinice https://klinikastonava.cz, jest ona blisko granicy z Polską, nawet oferują pomoc w dojeździe jeśli nie ma się jak do nich przetransportować. Możesz do nich zadzwonić i zapytać jak to szczegółowo wygląda, z językiem nie ma problemów, bo mówią po polsku.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Bella »

A skoro już mowa o ciąży, to czy wiecie, jak mniej więcej może wyglądać jej pierwszy tydzień? Ja ostatnio czytałam sobie o tym na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/1-t ... darz-ciazy. Są tam bardzo wartościowe informacje, więc i Wam polecam zajrzeć ;)
Paćka

Re: Ciąża a aborcja

Post autor: Paćka »

Mięta pisze: ↑11 maja 2021, 9:48 Aborcję farmakologiczną można przeprowadzić w tej czeskiej klinice https://klinikastonava.cz, jest ona blisko granicy z Polską, nawet oferują pomoc w dojeździe jeśli nie ma się jak do nich przetransportować. Możesz do nich zadzwonić i zapytać jak to szczegółowo wygląda, z językiem nie ma problemów, bo mówią po polsku.
Polecanym centrum ginekologicznym w Czechach jest też to centrum ginekologiczne Aborcja.cz
ODPOWIEDZ