Dla zdrowia - słuch

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Dla zdrowia - słuch

Post autor: mikksenia »

Problemy ze słuchem się pogłębiają się wraz z wiekiem, ale niekiedy po prostu dzieją się w różnym wieku. Warto zatem być pod stałą obserwacją specjalistów, którzy pomogą w uporaniu się w tym obszarze. Polecam skorzystać z pomocy od https://www.geers.pl/ którzy w tym wypadku mają najszerszy zakres możliwości.
Bożenka90

Re: Dla zdrowia - słuch

Post autor: Bożenka90 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego punktu gdzie będziemy mogli sprawdzić swój słuch od a do z to polecam zapoznać się z oferta punkt https://otis.com.pl/badanie-sluchu/ w Szczecinie. Ja tam byłam i przebadali moje uszy gruntownie i wiem, że gorzej słyszę na jedno ucho a tak po za tym to jest wszystko w porządku.
marta kańska3

Re: Dla zdrowia - słuch

Post autor: marta kańska3 »

Absolutnie fantastycznym miejscem dla osób głuchoniemych jest https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ - to placówka szkolno-wychowawcza, która pozwala dzieciom z niedosłuchem rozwijać się i szkolić pod okiem doświadczonych nauczycieli i w gronie rówieśników. Zajrzyjcie na ich stronę, zeby przekonać się ile fajnych aktywności mają chodzące tam dzieciaki!
Mieczysław

Re: Dla zdrowia - słuch

Post autor: Mieczysław »

Takich tematów absolutnie nie wolno lekceważyć. Jeśli zastanawiacie się, co może być dla Was szczególnie korzystne, to zajrzyjcie do https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... cha/k-43/1 Tam znajdziecie mnóstwo informacji na ten temat, więc śmiało tam zaglądajcie i dowiedzcie się, co może być dla Was odpowiednie.
ODPOWIEDZ