Dom seniora

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Makaronik
Posty: 296
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:29

Dom seniora

Post autor: Makaronik »

Jakie jest Wasze zdanie na temat takich miejsc jak dom seniora? wedlug mnie to nic zlego - nie zawsze jestesmy w stanie otoczyc opieką naszych bliskich tak jak tego chcemy - kiedy np nie mamy czasu siedziec w domu ze wzgledu na prace i wlasne zycie. Na szczescie są takie miejsca ktore oferują calodobową opiekę nad seniorami - tutaj https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim funkcjonuje osrodek pod Topolami gdzie rowniez mozna wybrac opiekę dzienna dla seniora. To porzadne miejsce.
Awatar użytkownika
zoska
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:42

Re: Dom seniora

Post autor: zoska »

Moim zdaniem taki dom seniora nie jest odpowiednim miejscem dla osoby starszej. wyprowadzka tam wiąże się z naprawdę ogromnym stresem dla takiej osoby. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie dla takiego seniora opiekunki, która zajmie się naszym bliskim podczas naszej nieobecności. Mnie ostatnio potrzebne były dane na temat całodobowej opieki. Wiele cennych wiadomości znalazłam tutaj https://careofyou.pl/calodobowa-opieka- ... zygotowac/ .
ławon

Re: Dom seniora

Post autor: ławon »

Mój ojciec aktualnie przebywa w domu opieki z okolic Lęborka https://domseniora.pomorskie.pl/ . Profesjonalna atmosfera i piękne otoczenie to miejsce idealne. Nie wspominając o domowych warunkach!
Roźonka

Re: Dom seniora

Post autor: Roźonka »

Na pewno zainteresuje Cie temat - http://miasteczko-seniora.pl/dom-opieki-seniora/ Jest to specjalnie osiedle tworzone dla starszych ludzi z centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym oraz lądowiskiem dla helikoptera.
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Dom seniora

Post autor: konopnik »

Godny polecenia jest zakład opiekuńczo-leczniczy "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Ja mam tam babcię i wiem, że ma się dobrze. Warunki mają tam dobre i wykwalifikowany personel, a przy schorowanych osobach to bardzo ważne. Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ, jak i prywatnie.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Dom seniora

Post autor: mikksenia »

Każdy z nas pragnie, aby nasi rodzice czy dziadkowie cieszyli się zdrowiem jak najdłużej. Zdrowie to w dużej mierze możliwość sprawności i działania, która pozwoli spełnić określone wymagania i potrzeby. Na pewno warto wybierać opcje, które spełnią określone funkcje i dadzą szansę na samodzielność. Jedną z nich jest słuch. Dobrze jest zatem zainwestować w aparat słuchowy, który na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

omega forte
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Dom seniora

Post autor: kasiakowa06 »

mikksenia pisze: ↑05 lut 2021, 12:54 Każdy z nas pragnie, aby nasi rodzice czy dziadkowie cieszyli się zdrowiem jak najdłużej. Zdrowie to w dużej mierze możliwość sprawności i działania, która pozwoli spełnić określone wymagania i potrzeby. Na pewno warto wybierać opcje, które spełnią określone funkcje i dadzą szansę na samodzielność. Jedną z nich jest słuch. Dobrze jest zatem zainwestować w geers.pl/ aparat słuchowy, który na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.
Dom seniora musi zapewniać naszym seniorom takie warunki życia, by dbanie o zdrowie także nie stanowiły problemu. Moja mama jest w ośrodki koło Szczecina, więc bardzo blisko mnie, sami zobaczcie, jak tam ładnie: https://www.wiejskieklimaty.net/o-nas/polozenie/

Obrazek
ODPOWIEDZ