Fizjoterapeutą chcę być

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
zosiuś

Fizjoterapeutą chcę być

Post autor: zosiuś »

Cześć, może Was to zdziwi, ale jednak ja chcę zostać fizjoterapeutą. Jakoś tak czuję, że to jest to, do czego ja chcę dążyć. No i właśnie sprawdzam, co tak naprawdę może mi w tym pomóc. Jak na razie jednak wiem tylko, że taka https://www.rsqphysio.com/post/wzorowa- ... oterapeuty karta pacjenta fizjoterapia jest ważna. Powiecie mi o tym więcej?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Fizjoterapeutą chcę być

Post autor: kasiakowa06 »

zosiuś pisze: ↑25 sie 2021, 17:00 Cześć, może Was to zdziwi, ale jednak ja chcę zostać fizjoterapeutą. Jakoś tak czuję, że to jest to, do czego ja chcę dążyć. No i właśnie sprawdzam, co tak naprawdę może mi w tym pomóc. Jak na razie jednak wiem tylko, że taka rsqphysio.com/post/wzorowa-dokumentacja-w-gabinecie-fizjoterapeuty karta pacjenta fizjoterapia jest ważna. Powiecie mi o tym więcej?
Fizjoterapia to super zawód! Znajomy prowadzi fajne centrum fizjo https://fizjoterapiaisport.pl/
Obrazek
wola

Re: Fizjoterapeutą chcę być

Post autor: wola »

Chiropraktyk Wrocław - to zawód, który mnie interesuje. Czy musiałabym iść na studia związane z fizjoterapią, czy są jakieś kursy? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)
seemka

Re: Fizjoterapeutą chcę być

Post autor: seemka »

to bardzo przyszłościowy kierunek studiów i wcale nie dziwi mnie, ze tak wiele osób się na niego decyduje. Jeśli chodzi o uczelnię wyższą to od siebie polecam Warszawską Akademię Medyczną https://wam.edu.pl/studia-jednolite-mag ... joterapia/. Świetni wykładowcy, dużo ćwiczeń i praktyk, konkurencyjne czesne.
ODPOWIEDZ