Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
KenAdams
Posty: 169
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:40

Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Post autor: KenAdams »

Są w ogóle jakieś inne możliwości, jeśli na NFZ trzeba czekać nie wiadomo jak długo?
Tutaj https://holsamed.pl/ widziałam namiar na jedną placówkę, gdzie są różni specjaliści.
Może warto sobie zapisać takie adresy, żeby mieć pod ręką?
Jak wy rozwiązujecie takie kwestie?
Maćko

Re: Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Post autor: Maćko »

Od lat korzystam z prywatnych usług medycznych. Nie kosztuje mnie to wiele, bo na szczęście na nic nie choruję a jedynie chodzę na badana od czasu do czasu- profilaktyczne lub gdy przytrafi mi się jakaś kontuzja. Niezmiennie w tym celu odwiedzam Luxmed , ponieważ diagnostyka w Luxmedzie stoi na wysokim poziomie i właśnie nie ma tych przeklętych kolejek, nawet z dnia na dzień można się dostać na USG, rezonans czy rentgen. Z tego co się orientuję niektóre punkty Luxmed mają podpisaną umowę z NFZ więc i na fundusz, czyli bezpłatnie da się zapisać.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Post autor: mezi »

Maćko pisze: ↑21 lis 2020, 0:30 Od lat korzystam z prywatnych usług medycznych. Nie kosztuje mnie to wiele, bo na szczęście na nic nie choruję a jedynie chodzę na badana od czasu do czasu- profilaktyczne lub gdy przytrafi mi się jakaś kontuzja
Często na stronach internetowych placówek można znaleźć cennik usług. Tutaj jest przykładowy cennik za badanie rezonansem https://radiomedica.pl/cennik/
ćma6666

Re: Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Post autor: ćma6666 »

Jak już przychodzi do wykonywania badań typu rezonans, to ja korzystam TYLKO z placówek prywatnych. Przykładowo z https://multimed.pl/ z Warszawie. Kompleksowo tu się zajmują pacjentem, oferta badań jest bardzo duża, ceny też w porządku. Za taką opiekę specjalistów warto zapłacić.
Gość

Re: Łatwiej i szybciej do lekarza prywatnie?

Post autor: Gość »

W przypadku rezonansu ostatnio skorzystałem z oferty jednego z centrów medycznych i jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś był zainteresowany, podrzucam link https://mri-lab.pl/rezonans-magnetyczny.
ODPOWIEDZ