Leczenie kręgosłupa

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Leczenie kręgosłupa

Post autor: kilimangaro »

Mojego brata będzie czekało leczenie kręgosłupa w Warszawie, głównie ze względu na fakt, że ma dosyć duże skrzywienie, jak również zaniedbał trochę spraw, przez co jego samopoczucie jest coraz gorsze. Czy duże jest ryzyko podczas takich operacji?
Awatar użytkownika
pika
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:30

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: pika »

Jeżeli masz problemy z kręgosłupem to polecam zapoznać się z taką kliniką https://efficlinic.pl/fizjoterapia-i-re ... regoslupa/. Leczenie kręgosłupa w Krakowie to najlepszy wybór ze względu na szereg zabiegów z wykorzystaniem różnych terapii. U nich jesteś pewny że leczenie przebiegnie planowo.
kręglarz

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: kręglarz »

Najgorsze, to jak trafi się jakiś nadgorliwy lekarz, co nie umie postawić prawdziwej diagnozy. Mnie raz tak chcieli pokroić, bo podejrzewali jakieś problemy z kręgami. Ale druga i trzecia opinia mówiły o kwestiach mięśniowych. I faktycznie, wystarczyło parę zabiegów fizjoterapeutycznych, dać sobie obkleić plecy specjalnymi plastrami, takimi jak te https://yellowsport.pl/bandaze/kohezyjne/ i ból przeszedł. A jakby mnie zoperowali, to kto wie, co by mi tam w środku zepsuli!
Awatar użytkownika
adrianna8
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:12

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: adrianna8 »

moim zdaniem tutaj warto zerknąć http://www.rehabilitacje.org/ To centrum rehabilitacji bardzo profesjonalne. Możne też do nich udać się prywatnie. Uważam, że zamiast czekać w kolejkach lub też mieć ograniczony wybór zabiegów, to lepiej zapłacić i chodzi prywatnie. W takim przypadku szybciej wrócimy do zdrowia.
Violuśka

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Violuśka »

Jeśli rehabilitacja będzie wykonana porządnie to po kontuzji nie powinno być śladu. Trzeba mieć jednak szczęście by trafić do dobrego fizjoterapeuty, który prawidłowo dobierze zabiegi. Ja miałam właśnie takie szczęście , po moim wypadku na nartach zimą a teraz - śladu już niema po kontuzji. W mojej placówce medycznej też coraz bardziej widać nowoczesność na przykład zainstalowali specjalny program do umawiania wizyt pacjentów.To spore udogodnienie dla placówki i pacjentów.
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: florydzia »

Z pewnością będzie potrzebny świetny rehabilitant który pomoże Twojemu bratu stanąć na nogi. Sporo słyszałam, że dobrych specjalistów w tym temacie mają w Centrum Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ , także wydaje mi się, że warto się do nich zgłosić i zapytać o usługę.
olivia

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: olivia »

Jeżeli ktoś potrzebuje kompleksowego wsparcia ze znalezieniem odpowiedniego miejsca oraz środków na rehabilitację, to polecam skontaktować się z https://rehabilitacjaopole.pl. Jest to stowarzyszenie, które działa na rzecz osób chorych i z niepełnosprawnościami. Działają w Opolu, ale w razie potrzeby udzielają wsparcia na terenie całego kraju. Pomogą z załatwieniem dokumentów, oferują wsparcie w przejściu przez wszystkie niezbędne procesy. Naprawdę warto skorzystać z ich pomocy, pracują tam niezwykle empatyczni ludzie.
ODPOWIEDZ