ośrodki uzależnień

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
Frelka
Posty: 19
Rejestracja: 10 cze 2020, 13:32

ośrodki uzależnień

Post autor: Frelka »

Cześć jak myślicie, czy terapia dojazdowa będzie skuteczna w przypadku leczenia alkoholizmu? Zastanawiamy się jednak nad bardziej drastycznym rozwiązaniem jakim jest zamknięcie w ośrodku i detoks, który jest wskazany aby uniknąć AZA. Lekarka powiedziała, że możemy też zastanowić się nad wszywką. Macie z tym jakieś doświadczenia? Wiem, że taki detoks można przejść w ośrodku Detoks Fenix.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: ośrodki uzależnień

Post autor: nartin »

Ośrodek leczenia uzależnień to chyba najlepsze miejsce. Ja sam otrzymałem profesjonalną pomoc w takim miejscu. Korzystałem z usług ośrodka https://osrodektrzezwosc.pl/ i mogę polecić go również wam. Ośrodek ten znajduje się w Łomży.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: ośrodki uzależnień

Post autor: Malewicz »

Detoksem i odtruwaniem od wszelkich środków psychoaktywnych, w tym alkoholu, narkotyków, leków czy dopalaczy zajmuje się z powodzeniem Medex-Vip https://www.medex-vip.pl/ z okolic Konina. Zajmują się też terapią i leczeniem uzależnień. Mój brat korzystał z ich usług, najpierw z detoksu a potem poszedł na terapię i chwała jemu i ośrodkowi że trzyma się już 5 lat bez używek.
Michoń

Re: ośrodki uzależnień

Post autor: Michoń »

Warto zacząć od odtruwania i detoksy. Organizm oczyszczony z alkoholu łatwiej wyciągnąć z nałogu, a w łagodniejszych sytuacjach może być wystarczający, natomiast jest to dobry pierwszy krok do wyjścia z alkoholizmu. W Warszawie odtruciem alkoholowym zajmuje się https://www.medycznydetox.pl Na pewno pomogą.
Andżelika

Re: ośrodki uzależnień

Post autor: Andżelika »

Z podanych przez Ciebie opcji, polecam wgłębić się w temat wszywki alkoholowej. Tutaj https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywk ... zyn-turek/ możesz znaleźć wiele przydatnych informacji. Zaszycie jest popularną metodą leczenia nałogu i jak z pewnością znajdziesz opinie w sieci, pomogła wielu alkoholikom. Warto poszukać sprawdzonej placówki. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga hospitalizacji.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: ośrodki uzależnień

Post autor: kasiakowa06 »

Frelka pisze: ↑04 sie 2020, 18:24 Cześć jak myślicie, czy terapia dojazdowa będzie skuteczna w przypadku leczenia alkoholizmu? Zastanawiamy się jednak nad bardziej drastycznym rozwiązaniem jakim jest zamknięcie w ośrodku i detoks, który jest wskazany aby uniknąć AZA. Lekarka powiedziała, że możemy też zastanowić się nad wszywką. Macie z tym jakieś doświadczenia? Wiem, że taki detoks można przejść w ośrodku Detoks Fenix.

Kurcze sama nie wiem... Chyba, że wszyjesz sobie esperal to wtedy nie trzeba chyba być w klinice cały czas https://www.facebook.com/odoklinikapoznan
Obrazek
ODPOWIEDZ