Platforma do gabinetu

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Anettka6

Platforma do gabinetu

Post autor: Anettka6 »

Poszukuję sprawdzonej i dobrej platformy do gabinetu (zapisywanie wizyt, rozliczanie płatności, itp.). Zależy mi na tym, żeby program miał łatwy dostępu do dokumentacji. Najlepiej gdyby można było całą dokumentację trzymać w chmurze, tak aby jej nigdy nie zgubić lub nie usunąć. Chciałabym też mieć możliwość łatwego udostępniania dokumentacji dla Pacjenta. Słyszałam, że Klinika24 się świetnie sprawdza. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Bardzo Was proszę o pomoc.
Ludwik

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Ludwik »

Zarządzanie terminami wizyt pacjentów to zdecydowanie najgorsza czynność w mojej pracy. Pacjenci ciągle dzwonią z prośbą o przełożenie wizyty lub odwołanie. Postanowiłem coś z tym zrobić, gdyż sam zacząłem się w tym gubić i nie raz powodowało dużo stresujących sytuacji. Znalazłem informację na temat Klinika24 i postanowiłem wypróbować tej platformy… Na pewno zostanie ze mną na dłużej! Takiej platformy właśnie szukałem........ Polecam serdecznie....... :)
Agnieszka82

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Agnieszka82 »

Poszukiwałam platformy lub programu do przychodni, który pozwoli mi na rejestrację pacjentów. Chciałam, aby miała wiele potrzebnych modułów potrzebnych dla prowadzenia przychodni oraz aby posiadała funkcję przechowywania historii medycznej pacjenta. Plusem jest również możliwość udostępniania jej dla Pacjentów. Po opiniach na forum i poleceniach zdecydowałam się na Klinika24 i zakupiłam ją. Korzystam już kilka miesięcy i naprawdę jestem z niej bardzo zadowolona. Pozdrawiam.
Adam P.

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Adam P. »

>> Poszukiwałam platformy lub programu do przychodni, który pozwoli mi na rejestrację pacjentów. Chciałam, aby miała wiele potrzebnych modułów potrzebnych dla prowadzenia przychodni oraz aby posiadała funkcję przechowywania historii medycznej pacjenta. Plusem jest również możliwość udostępniania jej dla Pacjentów. Po opiniach na forum i poleceniach zdecydowałam się na Klinika24 i zakupiłam ją. Korzystam już kilka miesięcy i naprawdę jestem z niej bardzo zadowolona. Pozdrawiam. <<

Czy w platformie jest możliwość ustawienia indywidualnego cennika za usługi? Czy zapewnia jakieś wsparcie marketingowe?
Karolina_a

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Karolina_a »

>>>> Czy w platformie jest możliwość ustawienia indywidualnego cennika za usługi? Czy zapewnia jakieś wsparcie marketingowe? <<<<

Dokładnie tak. W platformie można wgrać swój własny cennik. W zakładce można dodać wszystkie ważne informacje, które powinny być widoczne dla Pacjenta, m.in. certyfikaty, itp.
Ponadto platforma pomaga w codziennych obowiązkach, jak harmonogram wizyt, rozliczanie płatności, itp :) My jesteśmy bardzo zadowoleni z tej platformy. Polecam.
Anna Mroz

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Anna Mroz »

Prowadzę niedużą praktykę lekarską i uważam, że jeśli chodzi o wybór skutecznego oprogramowania medycznego to mogę też polecić Klinikę24. Zawiera wszystkie funkcjonalności jakich potrzebujemy. No i też dzięki niemu też zdobywamy nowych pacjentów z sieci dzięki specjalnie przygotowanej wizytówce promocyjnej. Wcześniej myśleliśmy, że takie rozwiązania wykonuje się na zamówienie, a to wtedy są niestety ogromne koszty. A tutaj pakiet Gabiet Komfort teraz kosztuje nas 119zł/msc https://klinika24.pl/ a na start jest za złotówkę
Celina Kowalska

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Celina Kowalska »

Prowadzę niedużą praktykę lekarską i uważam, że jeśli chodzi o wybór skutecznego oprogramowania medycznego to mogę też polecić Klinikę24. Zawiera wszystkie funkcjonalności jakich potrzebujemy. No i też dzięki niemu też zdobywamy nowych pacjentów z sieci dzięki specjalnie przygotowanej wizytówce promocyjnej. Wcześniej myśleliśmy, że takie rozwiązania wykonuje się na zamówienie, a to wtedy są niestety ogromne koszty. A tutaj pakiet Gabiet Komfort teraz kosztuje nas 119zł/msc https://klinika24.pl/ a na start jest za złotówkę

Również kupiłam platformę do gabinetu Klinika24. Bezpośrednio z platformy mogę wystawić receptę, skierowanie oraz rozliczyć płatności z pacjentem. Wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli ktoś zastanawia to mogę szczerze polecić.
JoANNA23

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: JoANNA23 »

>>>>> Również kupiłam platformę do gabinetu Klinika24. Bezpośrednio z platformy mogę wystawić receptę, skierowanie oraz rozliczyć płatności z pacjentem. Wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli ktoś zastanawia to mogę szczerze polecić. <<<<<<

Ja także używam programu Klinika24 i bardzo polecam. Usprawnił moją pracę. Jestem z niego zadowolona. Jeśli ktoś szuka oprogramowania do swojego gabinetu to naprawdę mogę polecić :)
Al_Inka

Re: Platforma do gabinetu

Post autor: Al_Inka »

>>>>> Również kupiłam platformę do gabinetu Klinika24. Bezpośrednio z platformy mogę wystawić receptę, skierowanie oraz rozliczyć płatności z pacjentem. Wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli ktoś zastanawia to mogę szczerze polecić. <<<<<<

>>Ja także używam programu Klinika24 i bardzo polecam. Usprawnił moją pracę. Jestem z niego zadowolona. Jeśli ktoś szuka oprogramowania do swojego gabinetu to naprawdę mogę polecić<<

Również polecam. Korzystamy od kilku miesięcy i już wiemy, że szybko nie zrezygnujemy z tej platformy :)
ODPOWIEDZ