Pomoc psychologiczna dla dzieci

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
KenAdams
Posty: 169
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:40

Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: KenAdams »

Jak szukać takiej?
Tutaj https://wdobrymkierunku.com/oferta/psycholog-dzieciecy widziałam stronkę, gdzie piszą trochę więcej o tym jak może i jak powinna wyglądać taka fachowa pomoc psychologiczna dla dzieci.
Mieliście już z czymś takim do czynienia?
Czego trzeba się spodziewać?
Doradźcie jak szukać, po czym poznać dobrego fachowca?
Kaśka

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Kaśka »

Mogę polecić Ci tą klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , dostaniesz tutaj pomoc zarówno psychologiczą, jak i psychiatryczną. Mają wielu dobrych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Takich problemów nie można lekceważyć, zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko, dlatego najlepiej jest po pomoc sięgnąć jak najszybciej.
hiczungł

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: hiczungł »

Warto skorzystać z pomocy psychologicznej, jeśli ma to pomóc naszym dzieciom. My całą rodziną korzystaliśmy z usług lekarza w gabinecie https://poradnia-rodzinna.pl/ . Dzięki temu wszyscy ułożyliśmy sobie w głowie co trzeba!
Monika Słowik

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Monika Słowik »

Dla dzieci lepiej może się sprawdzić psycholog przez Internet, zwłaszcza teraz w czasie pandemii. We własnym domu przed komputerem dziecko poczuje się pewniej i bardzie komfortowo. Miałam tak z moim synem, korzystaliśmy z poradni https://wetalk.pl super psycholog nam się trafił.
Grażyna

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Grażyna »

W tym przypadku tym bardziej nie ma co się zastanawiać. Skoro możecie postawić na tak dobre wsparcie psychologiczne, to zdecydowanie warto byłoby tak zrobić. Liczy się w końcu to, byście byli w stanie jak najlepiej poradzić sobie z takimi problemami. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i samemu przekonać się, co będzie dla Was najlepsze.
Rooma

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Rooma »

Tak jak ktoś wyżej wspomniał również polecam konsultacje online, można wybrać odpowiedniego psychologa, niezależnie od tego gdzie mieszkamy :) Mamy większy wybór, a nie prawda jest taka, że psycholog psychologowi nie równy.

Swoją drogą jeżeli chcesz lepiej zrozumieć może warto skorzystać z nauki w formie kształcenie zdalne Może pomóc to w zrozumieniu wielu aspektów psychologii i będzie nam łatwiej pomóc osobom w naszym otoczeniu .
Adrianna443

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Adrianna443 »

Tak ja korzystałam z takiej pomocy dla mojego syna. Mieliśmy spore problemy wychowawcze ale już wszystko jakoś się poukładało. Korzystaliśmy ze wsparcia placówki https://www.spokojwglowie.pl/ gdzie mają naprawdę dobrych specjalistów od dzieci i młodzieży. Nam pomogła Pani Paulina ale jak rozmawiałam z innymi rodzicami też bardzo sobie chwalili innych terapeutów. Polecam, bo poza tym atmosfera w poradni i podejście do klienta na wysokim poziomie. Jeśli ktoś mieszka dalej to jest możliwość skorzystania z konsultacji przez Internet.
ankaa

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: ankaa »

Szczerze mówiąc ja słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest jednak terapia u https://justynasabala.pl/ . Pani Justyna posiada naprawdę duże doświadczenie, dodatkowo co do kosztów terapii to nie są jakieś wygórowane
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: ziolka »

W wielu przypadkach, właśnie taka pomoc jest wręcz nieoceniona. Jeżeli o mnie chodzi, to bez chwili zastanowienia mogę wam polecić https://centrum-terapii.pl/ gdzie otrzymacie kompleksową pomoc oraz pełne wsparcie.
baśkaa

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: baśkaa »

Rozważam opcję odwiedzenia strony https://ctmozaika.pl/ i zastanawiam się nad ofertą terapeutyczną, która tam jest dostępna. Wielu ludzi twierdzi, że terapia prowadzona w tym miejscu jest bardzo profesjonalna i skuteczna. Może warto rozważyć tę opcję jako potencjalną pomoc dla siebie lub swoich bliskich.
Sławomir

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Sławomir »

Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://proficompetence.com/ , na której znajdziecie najróżniejsze testy psychologiczne.
Monika891

Re: Pomoc psychologiczna dla dzieci

Post autor: Monika891 »

Terapia jest kluczowym narzędziem wspierającym rozwój emocjonalny dzieci i dorosłych. Dzięki niej uczymy się radzenia sobie z trudnościami i budujemy silne fundamenty dla zdrowego funkcjonowania psychicznego U nas dla syna bardzo pomogla terapia tomatis
ODPOWIEDZ