potrzebny psycholog

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
zośka12

potrzebny psycholog

Post autor: zośka12 »

Czy może ktoś polecić dobrego psychologa dla osoby dorosłej? Nazbierało mi się tyle problemów i sama sobie raczej nie poradzę. Z rodziną nie chcę rozmawiać, wolę z kimś obcym i jednocześnie doświadczonym, kto przede wszystkim umie słuchać. Słyszałam, że mogą być nawet porady online, tylko nie wiem gdzie się zgłosić?
małka3

Re: potrzebny psycholog

Post autor: małka3 »

To jest racja. Czasem to dużo łatwiej otworzyć się przed kimś obcym i wyrzucić wszystko z siebie. Znam to z autopsji, chociaż trochę mi zeszło zanim dojrzałam do decyzji żeby się zgłosić do specjalisty. Ale powiem ci, że warto. Teraz na wiele rzeczy zupełnie inaczej patrzę.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: potrzebny psycholog

Post autor: gratka »

Samo to, że się człowiek wygada, wyrzuci wszystko z siebie to już dużo. Ja mogę szczerze polecić poradnie Psychomedic. Na stronie https://psychomedic.pl/ znajdziesz wszystkie szczegóły. Do konkretnego specjalisty możesz się zapisać online lub telefonicznie. W Warszawie między innymi przyjmują, ale też w Łodzi czy w Krakowie z tego co pamiętam. Masz tam do wyboru psychologów, psychoterapeutów, nie zostawią bez pomocy z pewnością. Dużym plusem i ułatwieniem są wideokonsultacje.
Grażka04

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Grażka04 »

Weszłam na stronę tej poradni Psychomedic to dużo jest tam specjalistów, do których można się zapisać i jestem miło zaskoczona, że jest dużo terminów i to nawet z dnia na dzień. Sama chciałabym porozmawiać z psychologiem i w sumie to, że można skorzystać z takiej porady bez wychodzenia z domu to dobra sprawa.
zośka12

Re: potrzebny psycholog

Post autor: zośka12 »

Tak, też sprawdzałam to widać, że to profesjonalna poradnia. Dużo specjalistów, możliwość skorzystania z pomocy bez wychodzenia z domu to dla mnie opcja idealna i na czymś takim właśnie mi zależało. Dzięki wielkie za odpowiedzi i pomoc w znalezieniu profesjonalnej poradni. Tym bardziej, że jak wstępnie przejrzałam to oni też w weekendy pracują. Super.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: potrzebny psycholog

Post autor: melanina »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://kulepszemu.pl/konsultacje-psych ... -warszawa/
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: potrzebny psycholog

Post autor: ziolka »

Również w http://www.centrum-terapii.pl/ znajdziesz profesjonalną pomoc psychologów. Uważam więc, że warto bliżej zapoznać się z ich ofertą i jeśli jest taka potrzeba - umówić się na wizytę.
aleksis

Re: potrzebny psycholog

Post autor: aleksis »

W życiu tak trudne bywają sytuacje - że w sumie nic dziwnego w tym , że czasami poszukujemy pomocy ze strony takich specjalistów.... Ja tutaj https://www.pracowniakreska.com/pomoc-psychologiczna znalazłam świetnych psychologów, gotowych pomóc w najróżniejszych sytuacjach/ problemach.
ODPOWIEDZ