Produkty dla zdrowia

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
arleta88
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 5:10

Produkty dla zdrowia

Post autor: arleta88 »

Hej! Interesujecie się medycyną naturalną? Pytam, bo niedawno wpadła mi w oko oferta sklepu Andromeda. Robicie tam zakupy? Wydaje mi się, że produkty mają naprawdę przystępne ceny. Też tak uważacie?
Awatar użytkownika
gaja-66
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 1:25

Re: Produkty dla zdrowia

Post autor: gaja-66 »

To właśnie w Andromedzie znalazłam Licur Max, czyli ekstrakt z kurkuminą, którego wszędzie szukałam. Jest jednym z najmocniejszych przeciwutleniaczy. Sklep w mojej opinii jest świetnie zaopatrzony i każdy, kto dba o swoje zdrowie, znajdzie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
adrianna8
Posty: 73
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:12

Re: Produkty dla zdrowia

Post autor: adrianna8 »

Ja ostatnio miałam dość spory problem z oczami... Okazało się, że to zacma, poszłam do dr Czubaka do kliniki mega lens i dopiero tam mnie wyleczył. Zrobił operację, pierwsza wizyta była darmowa, wiec spoko. Teraz już normalnie po tej operacji widze, wiec było warto.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Produkty dla zdrowia

Post autor: Bella »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to jakie znacie domowe sposoby na gardlo? Czy od razu kupujecie tabletki, czy może staracie się wyleczyć jakimiś naturalnymi metodami? Ja słyszałam o płukankach z szałwii oraz o mleku z miodem. A Wy czego próbowaliście i co się u Was sprawdziło najlepiej?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Produkty dla zdrowia

Post autor: kasiakowa06 »

arleta88 pisze: ↑11 lis 2020, 5:13 Hej! Interesujecie się medycyną naturalną? Pytam, bo niedawno wpadła mi w oko oferta sklepu andromeda-sklep.pl/ Andromeda. Robicie tam zakupy? Wydaje mi się, że produkty mają naprawdę przystępne ceny. Też tak uważacie?

Nie znam tego sklepu, ale chętnie zajrzę, bo zdrowie najważniejsze :) Ja kupuje suplementy w sklepie https://ukryteterapie.pl/ - bardzo polecam, bo mają duży wybór i super opisane składy środków.

Obrazek
ODPOWIEDZ