suplementy z krzemem

Polecamy produkty, leki, lekarzy, poradnie. Wszystko o zdrowiu.
Awatar użytkownika
lechosław68
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 19:03

suplementy z krzemem

Post autor: lechosław68 »

Cześć wszystkim! Przyjmujecie może jakieś suplementy z krzemem? Nie wiem jak wam ale mnie się wydaje, że w ogóle mało kto o tym pamięta, a nawet jak ma jakieś skutki niedoborów to łączy je z czymś innym. Ja na przykład zauważyłem u siebie problemy ze stawami, a odkąd biorę krzem organiczny to sytuacja się znacznie poprawiła. Jakie wy macie doświadczenia?
pandzia_88

Re: suplementy z krzemem

Post autor: pandzia_88 »

Stosuję suplementy z krzemem, ale razem z dobrej jakości kosmetykami opartymi na ekstraktach ziołowych. Taka kompozycja to moim zdaniem najlepszy sposób na skuteczną pielęgnację. Najlepsze są oczywiście kosmetyki ze skrzypem polnym, bo to właśnie on zawiera dobrze przyswajalną krzemionkę, dlatego też piję napary ze skrzypu. Jeżeli chodzi o to zioło i jego właściwości to więcej znajdziesz tutaj https://wytworniamydla.pl/skrzyp-polny- ... ala/b_sczq, dlatego nie będę się o nim rozpisywać.

Jeżeli chodzi o same suplementy diety, to polecam też te z drożdżami, bo wpływają fenomenalnie na skórę, na włosy raczej gorzej. Fajne suplementy z krzemem ma też marka Skoczylas i Silidrop. Stosuję je od kilku lat i jestem zadowolona z efektów. Poza krzemem może pomyśl też o czymś z ekstraktami ziołowymi? Co prawda takowych nie stosuję, ale tylko dlatego, że wolę napary. Poza tym część z nich sama uprawiam w swoim małym ogródku, dlatego nie jestem zdana na to, co w sklepie. Może też spróbuj? Niektóre z nich można uprawiać w domu i nie ma z tym większych problemów.

Podsumowując: suplementy z krzemem tak, ale w najlepszej formie, właśnie w postaci skrzypu polnego. Do tego tabletki z drożdży, napary z pokrzywy i to powinno wystarczyć. Efekty nie są widoczne natychmiast, zazwyczaj zaczynają być widoczne dopiero po dwóch, trzech miesiącach, ale są zdecydowanie trwalsze. W zasadzie jak zachowasz pewną regularność w stosowaniu, to powinno wystarczyć. Z czasem dawki możesz zmniejszyć, a efekty nadal będą dobre, bo organizm nasyci się niezbędnymi składnikami.
ODPOWIEDZ